Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Abu85 #10 üzenetére

    "A userek viszont látszólag inkább azt akarják, hogy legyen az első 3-4 percben gyorsabb, majd utána lassabb." -- nem, a userek tök egyszerű dolgot akarnak: a termékek ígért boost órajeleit látni a gyakorlatban. Szerintem nem hibáztathatók azért, mert a dobozon van egy szám, a mérőprogramokban meg egy másik és azt gondolják (akár így van, akár nem), hogy a mért eredmény nem felel meg az ígéretnek.

    Intelnél ez a boost kitartás hogy megy? Ott nem 3-4, se 8 percig megy a boost, hanem tartja azon, amit az ark mond, vagy a doboz. (nem kekeckedek, tényleg érdekel, hogy Core prociknál Intel hogy oldotta meg, hogy a boost egy végtelen hosszan kitartott érték?)

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #10 üzenetére

    Köszi. Hát ez nem mondható örömtelinek.

    (#9) bogar918: Én eleinte lelkesedtem a Ryzenekért, de ez az állandó machináció, és folyamatos problémák. 570-es laphoz nincs Win7 támogatás (nem hat meg, hogy a támogatási ciklusa vége felé közelít, ma még támogatott OS, és kész, arról nem is szólva, hogy sok százmillióan használják és akarják a későbbiekben is használni), a 470 alatt megvonják a PCI-Express 4.0 támogatását, mert "csak"... vegyél 570-et. Így nem köszönöm.

    Nem tetszik a CCX.es felépítés sem. Hiába magasabb az IPC (és ebben már az Intel előtt vannak), ha utána a CCX-es felépítés miatt, a rendkívül magas késleltetéssel el is úszik az összes előny, a nagyobb L3 ezt nem oldja meg. Miért nem egy hálós rendszert használnak? Mindig minden rendszernél amit összeraktam törekedtem arra, hogy a késleltetés a lehető legalacsonyabb legyen, ez nagyon jól bevált, minden téren, ugyan törekedni lehet ennél is erre, de hogy nagyon alacsony legyen azt ezzel nem lehet megcsinálni, teljesen mindegy milyen memóriát teszel mellé. A játékok alatt ezért is maradnak alul.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák