Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Abu85 #51 üzenetére

    A legnagyobb darabszámban eladott tabletek kijelzőjét hasonlítottam a legnagyobb darabszámban eladott netbookokéhoz. Szerintem korrekt.

    "A netbookpiac már 11,6 hüvelykre állt rá"

    Az, hogy a most értékesített netbookok 30 (?) %-át ilyen kijelzővel árulják, nem jelent semmit a több tízmillió kint lévő 1024x600-as netbook tulajnak.
    Egyébként hány %-kal nagyobb az általad említett felbontás az androidos tabletek 1280x800-ánál (a közelgő iPad 3 2048x1536-ját még ne keverjük ide...)? Ja, és milyen súly- és méretbeli hátrány árán? Az iPad 2 600-510 g, a Galaxy Tab 10.1 586, miközben az üzemidejük is jobb... Vagy mutass egy 11,6-os netbookot bőven 1 kg alatt, ami 10-12 órát megy WiFi-s netezéssel közepes fényerőn.

    "nem kérdéses, hogy a Win 8 hasonlóan jól használható felhasználói felület mellett begyűrhet minden más OS-t, hiszen a programok számával lehetetlen versenyezni"

    Ne felejtsd el, hogy szinte minden programnak két felület kell majd, és innen vizsgálva a helyzetet, gyakorlatilag csak a MS-féle beépített alkalmazások, ill. amiket a tavaszig kigyúrnak a nagyobb cégek, azok lesznek elérhetők, szemben az iPad akkorra kétszázezret is meghaladó listájával.

    (#54) szacsee
    Bocs, ha félreérthető voltam, ott az olcsóbb laptopokra gondoltam, nem a drágább tabletekre.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák