Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz PpenoO #24 üzenetére

    és mi van, ha a sony nem akar ismét beleesni a régi hibájába, és azt mondja, hogy ha mi nyertünk, akkor a "sűrű fillér" politikáját követjük: alacsony jogdíjak, hogy mindenki meg tudja fizetni, ezáltal nagyobb bevétel.

    tárolási kapacitásban mennyi is az előnye a br-nek a hd-dvd-vel szemben? és ne azt mondd, hogy úgyse lehet kihasználni. mikor megjelent a kisfloppy, ugyan ezt mondták. aztán kevés lett. megjelent a cd, ugyan ezt mondták, kevés lett. dvd-nél is, a több10- több100 gigás vinyóknál is. lehet, hogy 50gb szemét, de akkor is 50gb. és ez számít, 50gb-ot változtatás nélkül nem tudsz 30gb-ra rátenni.

  • lordtoulus

    csendes tag

    válasz PpenoO #24 üzenetére

    „Jajjde szeretem ezeket az állításokat...„letöltés elött, jah, ha apucival kézenfogva elmennek pl 576ba karácsony elött.

    Biztos van olyan, te is biztos azok közé tartozol, akik meg is veszik az ami tetszik nekik, de az arányokat érdemes nézni: letöltesz 10 filmet, hányat veszel meg??? Vagy legyen játék, az mégjobb példa. És akkor nem is beszéltünk arról, hogy ha 100 user letölt fejenként 10 filmet, hányan veszik meg??? „

    Kicsit már öreg vagyok ahhoz hogy édesapám hívjam arra hogy vásároljunk játékot/filmet.de majd kitalálok valamit.
    Továbbá azt nem érdekli vagy nem az a érdeke kiadónak/forgalmazónak hogy mikor töltöttem le azt a anyagot lényeg hogy menyit várásrolók a zenéből/filmből/játékból.

    Amúgy 10 filmből kb. mennyit éri is meg venni? Ebből mennyi éri meg egyáltalán az időt amit rá fordítok (vásárlás/filmnézés).
    Nos a letöltök(bár végül is mindenki letölt) többsége vagy egy nagyobb része is fogyaszt ilyen terméket. Bár számokat nem tudok mondni,hogy 100 lehetséges fogyasztóból mennyi filmet tölt le (ami semmilyen pénzébe nem kerül a kiadónak) és mennyit filmet vesz meg,de azt biztos hogy nem veszteséges egyik ipar sem. Sőt van aki szinte már gusztustalanul sok pénzt keres.(Blizzard,MS) De ez már tényleg kezd az OFF off -ja lenni ;)
    Amúgy nem a kötekedés hajtott a kérdéseim le írása közben csak nem értettem egy két sórt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák