Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 용 Bob

    senior tag

    válasz paavoo #100 üzenetére

    Nekem nem tűnik fejetlenségnek, szerintem szervere válogatja. Ma is toltam vagy 4 kört a Frankfurt04-es szerón, kértem repairt és 2-en jöttek javítani, azon nyomban.Valamint volt idő ebben a 2 hétben kiismerni a Port Valdez pályát és azt tapasztaltam,hogy a legtöbb score-t, csak csapatjátékkal lehetett elérni.Itt a rambo féle "hadművelet" nem megy..
    Iszonyat fontos a különböző járművekkel való taktikázás. Annál félelmetesebb meg nincs, mikor az apache a fejed felett húz el és szórja a skulot, közben bontja szét a tetőt feletted

    Én játszottam MW2-vel sima MW-vel, meg COD5-el is, de mind csak bugyuta reflex játékhoz hasonlít a BFBC2 mellett.Kicsit olyan mint az az ügyességi játék, ahol majmokat kell lecsapkodni :)

    Egyszerűen szebb ( grafikailag, ez nem is kérdés), jobb, összetettebb és valószínűleg ezért nem fog tetszeni a hentelős vérpistikéknek.

    Nálam tuti vétel és 5/5 game

    MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

Új hozzászólás Aktív témák