Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaluC

    Modder

    válasz FatalEror #4 üzenetére

    Igen, a Berserker maszknál volt időm és lehetőségem tesztelni a ragasztókat is. Négy félét a maszknál és két másikat a koponyánál teszteltem. A sima, vízbázisú, iskolai papírragasztók a legjobbak. Volt egy amit egy 100.-ft-os boltban vettem. nem tudtam elolvasni a márkáját sem, mert minden csak kínaiul volt rajta, de élvezet volt vele dolgozni. Csak a papírt ragasztotta, vagy önmagát. Folyékony volt, lehetett óvatosan kenni, beitta a papír, illesztésnél még volt egy fél pillanatod korrigálni, vagy csúsztatni, ha nem volt pontos elsőre (ez fontosnak bizonyult) de utána 3 másodperc nyomás után már nem eresztette el többé. Szóval EHHEZ a feladathoz ideális volt! De mire 2 héttel később visszamentem már nem volt nekik egy darab sem :O Azt a kevés maradékot nagy becsben tartva, nagyon macerás helyekre alkalmaztam csak. De mivel abból sok volt, így gyorsan elfogyott. :(
    És bár nem írtam le, de azóta is használtam ezt a technikát párszor: nyuszi, mókus, sárkány, teknős, másik maszk, egy predator dárda (összecsukott állapotban is 90 cm), stb.

    Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

Új hozzászólás Aktív témák