Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    Az szép...

    Engem is majdnem belevitt egy jó barátom egy ilyenbe. (na jó, a majdnem az túlzás, de na...)

    Igazából nagyon jól hangzott az egész (ez gyanús is volt kapásból). Ami zavart, hogy az üzletkötő "erőszakosan" mondta, hogy na akkor mikor legyen a következő időpont, és hogy akkor mi akadálya is van, hogy akkor megkössem? Ó, hát de mondjam már ki, hogy megkötöm, hiszen nagyon jó stb, na következő alkalom 1 hét múlva, azt kössem megfele.
    Na, mondtam neki jól van, 1 hét azt tali, megkötjük - csak hogy szabaduljak.
    Persze gondoltam magamba, kötöm a kis f***omat azt....
    1 nappal elétte (csak hogy g*ci legyek) lemondtam.

    Ez az OVB volt, ha valakinek így ismerős.
    Ez nem életbiztosítás, hanem nyugdíj előtakarékosság álnéven fut egyébként.
    Kecsegtető, hiszen ~30 év alatt befizetek 20 misit, és a végén 45 lesz belőle!!! :Y :W

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Pete55555

    addikt

    válasz Tamás88 #7 üzenetére

    Nana, az OVB-nek nincs saját terméke, hanem csak a szerződésben lévő biztosításokat (és egyéb szolgáltatásokat) közvetít.
    Hol írtam, hogy nem így van?

    Az, hogy "erőszakos" volt, nem mondanám, mivel pszichológiai okai vannak.
    Rajtam csak ne gyakorolja a pszichológiát...
    Előad egy jónak hangzó dolgot, majd rámtukmál egy 2. "randit", hogy na akkor nyomjuk elven, és 1 hetem van gondolkozni. Hát bocs, én nem 1 hétig gondolkozom azon, hogy ez elkövetkező 20-30 évben hova rakjak 25.000 Ft-ot.

    Gondolom a második találkozást már nem vártad meg, pedig ott számszerűsítve lettek volna az adatok, és akkor nem mondanál hülyeségeket.

    Mi volt hülyeség? Számszerűsítve lett már itt is. Pontosan nem emlékszem már az összegekre, de ilyen +30-40%-al többre jött ki, mint amit befizetek x (sok) év alatt.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák