Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    válasz bambano #9 üzenetére

    Irja, h halal eseten 20k-t fizet, tehat nincs melle valos eletbiztositas. Az akarmelyik banknal megkotheto legolcsobb "eletbiztositas" jellemzoen 1 milliot fizet halal eseten, ennek a dija havi 500 Ft. Ot ev alatt 30000 forint, ezzel lehet korrigalni a szaldot, bar ez semmit se er, tehat sztem mar ez is torzitas.

    Egyebkent az MNB-nel van ezekrol reszletes info, ossze tudod hasonlitani a termekeket. A TKM nyilvan a futamidovel forditottan aranyos, bar sztem az evi 2% koltseg is a full horror kategoria, emelle egyszeruen nem lesz erdemi hozamod.

    A UL-nek egyetlen igazi elonye van, igy legalabb vmi megtakaritasa keletkezik a juzernek, amit nem tud elszorni hulyesegre. Mert a lakossag nagy resze nem TBSZ-re rakna a sporolt penzet ev vegen, hanem elkoltene.

    Ja, irta vki az adojovairast, ami 2009-ben megszunt (megpedig visszamenoleges hatallyal).

    A topiknyitonak meg annyit, h 20 eves futamido eseten valoszinuleg jobban jar, ha most realizalja a teljes, 350k-s bukot, es megszunteti a biztositast.

    [ Szerkesztve ]

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák