Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz cskamacska #5 üzenetére

    Hát azért PC-s éveim elején PC-n is kipróbáltam több 100 játékot, még anno mikor PC-s újságokban hirdették magukat a játékmásolók és egy CD-re (vagy DVD-re?) tömörítve elég sok játék ráfért... Pláne ha belegondolok, hogy az első gépemben 320MB-os volt a vinyó. :Y

    Hű ezt a Sudden Strike-ot én mennyire imádtam... Aztán volt még egy másik körökre osztott stratégiai játék aminek most nem ugrik be a neve, méhsejt rács szerű mezőkre volt osztva a térkép és a 2. VH-tól kezdve a modern időkig voltak benne harceszközök, tankok és különböző nagy csatákat lehetett lejátszani de szerkesztővel te is tudtál csatát készíteni, emlékszem egy M1A1 Abrams harckocsit lepakoltam középre, körbepakoltam 9 T72-essel és egyik sem tudta kilőni. Lehetett hívni légi-támogatást amivel vagy egy tankot céloztál meg vagy ép napalmal szórtál meg egy bizonyos területet. Ez most idegesít, hogy nem jut eszembe a játék neve. 576-ban CoVboy írt róla ismertetőt.
    A Panzer Generals is jó volt de szerintem nem az volt, annál újabb volt jobb grafikával. Na meg az Age of Empires II...
    Aztán kicsit újabb játékok közül a Company of Heroes volt ami szintén odaszögezett a gép elé.

    #4 icemad : erről a Revenge of... sorozatról nekem annyi maradt meg, hogy nem lehetett vele túl sokáig eljutni, mert mindig meghaltunk. Talán a Revenge of School volt amivel próbálkoztunk kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák