Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz .LnB #11 üzenetére

    tegnap néztem és nekem is hasonló gondolataim támadtak... :K jó film, de vannak benne (számomra) zavaró részek: pl a "szemből mélyen néz a kamerába, lobog a haja és alkarvédővel üti félre a golyókat" jelenetből a kellőnél több volt... sok volt nekem az olyan vonulása, mintha valami modell lenne épp a kifutón... a főszereplő fickó karaktere is egy nulla volt... elvileg a halála volt az a törés ww-nek, miután összeszedte magát és begurult... én itt semmi sajnálatot nem éreztem, hanem inkább örömöt, hogy "na végre, történik valami" ...ami viszont pozitív: a látvány nagyon rendben volt és a zenében a ww-téma is illeszkedett mindenhova, ahova bevágták... :K tényleg nem egy nolan-féle batman, vagy watchmen, de a legutóbbi batman-es meg superman-es szerencsétlenkedésnél mérföldekkel jobb

    ui: ja, az akciórészeket is jól összerakták, ahol kijön ww emberfeletti ereje és gyorsasága... :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák