Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gondoni

    csendes tag

    Jó olvasni és látni a tuningok részleteit, csak így tovább!

    Jómagam egy 18 éves F Astrát tartok karban, sajna nem minden igényemre futja 2 kisgyerek mellett, pedig nem számít drágán fenntartható autónak.
    A biztonság-funkció-esztétika vonal mentén rangsorolom a javítani/költeni valókat, ezt segít a vágyaim és a javítani valók mérlegelésénél. Néha elszalad velem a ló, tavaly év végén pl. karácsony alkalmából a csomagtartó teleszkópok cseréjét végeztem el hirtelen felindulásból (volt vagy 7000 Ft a pár, márpedig ez egy nagyobb csomag pelenka ára!) :-)

    Gumi cserekor én is a négy évszakos mellett döntöttem, itt viszont nem kötöttem kompromisszumot: GoodYear Vector 4S lett (elérhető kisebb, akár 13 collos méretben is). Két telet (ha annak számítanak egyáltalán) már végigélt, nyáron a hangosabb futással pedig megbarátkoztam. Cserekor mintha lengéscsillapítót is cseréltem volna, sokkal kulturáltabbá vált a kocsi futása, esőben pocsolyákban szuper jól elvezeti a vizet, télen 10-15 centis friss havon is mindig talált fogást, persze sosem kerestem még meg a korlátait.

Új hozzászólás Aktív témák