Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyakdam

    aktív tag

    válasz VTom #256 üzenetére

    "olyan beállításokat használtok a teszthez, amit csak akartok. Csak legyen odaírva, hogy az 1080p-s teszthez 8xMSAA meg 200% res. scale van használva, hogy mindenki számára egyértelmű legyen, mit mutatnak a grafikonok."

    Röviden tömören ez a lényeg!

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz VTom #256 üzenetére

    Én sem. Itt csak az 1080 Ti-ről volt/van szó. A Vega majd később jön, de nyilván nagyjából tudjuk, hogy milyen szintre jön, tehát az 1080 Ti-re szabott beállítások jók lesznek hozzá is.

    Oda van írva a képre, hogy minden maximumon volt!

    (#258) Balika911: Kizáródott köldöksérv, ami tályogot okozott. Most már jobb, bár a seb még mindig problémázik, de lassan csak összeforr.

    (#259) Raymond: Ki mondott mást? Ez a beállítás így pont ugyanarra szolgák, amire egy normális AA lásd MSAA vagy SSAA. Ugye utóbbi kettő hiányzik a Divisionből. Olyan dolgokat írsz le, amivel senki sem vitázik.

    Ellenben arra a kérdésemre nem válaszolsz, hogy a frame bufferbe Full HD felbontáson milyen felbontású kép kerül.

    Eleve rengeteg eltérő SSAA és downsampling megoldás létezik. A downsampling esetében nem csak a mintavételezés növelése fontos, hanem a skálázáshoz használt eljárás is. Ez sokféle lehet. Az SSAA-nál van rotated, regural, ordered, sparse és jittered grid, amelyek eltérő működésűek, vagy ott van még a játékokban egyre nagyobb szerepet nyerő sztochasztikus eljárás. Szóval elég nagy különbség van az SSAA és downsampling között általánosságban, függetlenül attól, hogy jók ugyanarra is.

    Én sem értem, hogy mire jó ez a hiszti. Oda van írva a képre, hogy minden maximumon volt, ez tényszerűen van állítva, és tényleg így volt. Az, hogy ez egyeseknek nem tetszik......még ha akarnánk sem tudnánk újramérni egy játékot ennyi kártyával a maximum beállítás alatti szinten. Nem egy hardver nincs már nálunk.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák