Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hanok

    senior tag

    Jó a ötlet de szerintem agyon fogja csapni az amúgy is haldokló félben lévő hardverpiacot, szerintem gyorsabb egyszerűbb és ingyenes volt idáig hardveraprózni, ezért választották sokan ezt az oldalt..

  • Hanok

    senior tag

    válasz bitblueduck #31 üzenetére

    Ennek a dolognak két oldala van, van amit Te is írsz meg van az hogy ha majd a kutya nem fogja látogatni emiatt az oldalt akkor mi lesz..De szerintem az a megszedés a jelen piaci helyzet mellett is rengeteg munkába és időbe telik az illetőnek...Haszonnal manapság eladni valamit nem olyan egyszerű már, nem azt mondom hogy nem lehet de az átlag userek akiknek mondjuk hobbijuk hogy havonta saját hardvereiket árulják hogy újabbat vagy mást vegyenek nem biztos ideális megoldás lesz ez a rendszer.. Természetesen Én is csak magamból indulok ki, soha nem a meggazdagodás céljából hardver apróztam viszont valószínűleg ezek után már csak az ingyenesség határain belül fogom használni az aprót mert Én a mostani tulajdonságaiért szeretem a PH!-t de lehet hogy ezek után fontolóra fogok venni pár dolgot...Amivel biztos nem leszek egyedül...

  • Hanok

    senior tag

    válasz dízelracer #90 üzenetére

    De akkor legalább lehessen halmozni évről évre a darabszámot...6-8-10 db hirdetés rendszeresen meg így is úgy is fizet, csak az átlag (hobby hardver cserés) user ne érezzen ebből semmit...Mert akkor sok rendes embertől válik majd meg a ph.....Szerintem sok olyan ember van aki csak VGA-t 3x 4x cserél egy évben mindenféle haszonszerzési célok nélkül, egyszerűen csak szeret ezzel foglalkozni, erősebbet venni, más típust kipróbálni tesztelgetni...A rendszerből fakadóan ezek az emberek fognak rosszul járni...Pedig ők az igazi PH!-sok és a fórum ezektől az emberektől kapja a legtöbb hsz-t vagy tapasztalatot vagy logout cikket vagy bármi mást...

  • Hanok

    senior tag

    válasz Parci #123 üzenetére

    De ha ez az ember nem fog vásárolni mint ahogy más is írta már hogy ez a hobbija, szeret sok mindent kipróbálni, legtöbb termékét csak nyomott áron tudja eladni bukóval...Ha ez az ember emiatt nem fog hardver aprózni akkor emiatt nem is lesz mit beírni sehova...vagy tapasztalatokat megosztani...Szerintem a ph! sok esetben ezekből az emberekből építkezik ezt nem kéne el bagatellizálni...Persze azzal együtt hogy a haszonszerzők természetesen fizessenek...Bár szerintem egy fizetős rendszert igazságosan nem lehet kialakítani, aki hasznot szerzett az ezután is jól jár a hobby hardveresek pedig megszívják....

Aktív témák