Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kokov #189 üzenetére

    Pech. Nekem 5 gépből 5-ön sikerült. Egyiken csak azért nem elsőre, mert nem volt elég hely a C:-n, de egy 2 perces partícionálás megoldotta (éljen az SSD). Mondjuk minden gépben nVidia kártya van vagy alaplapi. A leírásod alapján ez egyébként is inkább CCC hiba, mint a Win10-é.

    A saját gépemen játszom, dolgozom (3D tervezés), a cégeseken 1 kivételével (ami tényleg mezei irodai használat), mind tervező szoftver fut. Sz'al nem mondanám, hogy nincs használva semmire. Azt mondanám, hogy nincs felrakva minden létező sz*r, kodekpakk meg egyéb baromságok, valamint egyszer nem kellett rosszindulatú kódokat leszednem, mert fizetős vírusírtót használok, nem valami ingyenes vackot.

    Használok joyt, gamepadot, Ideazon Fang játék-billentyűzetet, azok is működnek. A 100 éves Canon nyomtatóm is. Van Logitech kormányom is, de ezt speciel pont nem próbáltam, évek óta nem használom. Mindenesetre fura, hogy pont a Logitechnél ne legyen profiler, mikor a szintén 100 éves MX518 egeremhez és Wave billentyűzetemhez is van, ahogy rendes driver is. Bár rég néztem, de már akkor is volt egy Logitech Gaming Software nevezetű program, ami jó volt mindenhez.

    Számomra teljesen természetes volt, hogy a céges gépek esetén is a tököm fog gépenként egy napot szenvedni a telepítéssel és beállítással, ha fél óra alatt meg van. De ugyanez igaz az otthonira is... majd, ha már tényleg úgy érzem, hogy jó meg nincs gixer és marhára unom magam, majd telepítem nulláról.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák