Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    én is úgy érzem, hogy életképes lehet a cucc, ha belegondolunk, hogy valami ütősebb 2 magos soc-ot nagy tételben beszereznek, de nem kell mellé aksi, kijelző, mindenféle gorilla glass, tehát igazából semmi, csak belepaszírozzák valami vállalható műanyag cuccba...

    Egy normálisabb kétmagossal az összes mai androidos játék tökéletesen fut. Persze ha időtálló hardvert akarnak akkor valamelyik négymagos kéne. Többen is írtátok a nexus 7-et és szerintem joggal, 200 dodóért kitudják hozni, és abban van mindenféle aksi, kijelző, ráadásul egy nagyobb, szellősebb burkolatban semmi problémát nem jelentene, hogy régebbi gyártástechnológiát használ az a tegra 3, mint mondjuk egy one x-es tegra 3.

    Én is úgy vagyok vele, hogy jó pár játékkal bizony szívesen leülnék játszani, ha nem azon kéne bosszankodnom, hogy lemerül a telóm, vagy irányíthatatlan a fizikai gombok hiánya miatt.

    Megvalósíthatónak tartom, sőt ... rootolva úgy alakíthatnád a konzolod ahogy akarod, mehetnének rá az emulátorok, pl. PSX, ami még megdobja a játékok listáját pár 1000 darabbal...

    Na én teljesen ráizgultam ide vele :D

Új hozzászólás Aktív témák