Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #63 üzenetére

    Én A3 2017-ről terveztem először LG G6-ra váltani, számomra összességében nagyon megfelelőnek tűnt. Aztán kipróbáltam egyet, és elvetettem az ötletet, mégpedig leginkább azért, mert elmaradt a sebességbeli ugrás. Igaz, hogy sokkal több pixelt kell mozgatnia a -felbontásban is- nagyobb kijelzőjén, de a végeredmény csak az, hogy hozza az A3 szintjét oldalbetoltésben, böngészésben. Lehet, hogy van köztük kis difi, de ezt nem érzékelem. Ellenben mikor kipróbáltam a G7-et, az odaverős volt, és egyből meg is kívántam. Sokan mondják, hogy nekik X sebesség teljesen elfogadható, de valami jelentősen gyorsabbat kipróbálva már megfogalmazódik az emberben, hogy nincsen olyan, hogy túl gyors, és hogy számít az a kábé 30-40%-nyi extra gyorsaság, amit a csúcs SoC adhat a tavalyi vagy még régebbi random középkategóriás chippel szemben. Jelentősen nagyobb élmény a G7 használata, mint az A3 2017-é, pedig utóbbi sem sz@r még, valójában netezni egészen jó is; csak tudom már, milyen lenne jelentősen gyorsabban, és szeretném megtapasztalni a mindennapjaimban -egy SD845-ös mobillal.

Új hozzászólás Aktív témák