Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    Hát ez szép. : ) Még jóhogy most akarnék ilyet venni az új configba. : )
    Elolvasva a cikket, és a komenteket azt érzem, persze lehet nincs igazam, hogy nagyon vészjósló a GTX60-t illetően sok mindenki. Én amit tapasztaltam, láttam tesztek alapján, ha nem is élőbe, de hogy magas beállításokon mindent elvisz röhögve a kártya s mégis legalább fele annyiba kerül kerül, mint az a kártya amivel Ultrán bohóckodnál, holott lényegtelen elhanyagolható a különbség amik vannak a játékon belül. Highon is ugyanúgy csillogni, villogni fog neked a játék mint Ultrán, s a látottak alapján közel se számottevő a különbség.

    A hírnek megörültem, de végülis lehet fölöslegesen, mert mikor jut el ez ide, mikor lép érvénybe? És a tényleg a 128 bit kérdése lehet problémás, bár nem nagyon értek hozzá, de valaki tudna példát hozni rá, érzékeltetés képpen, egy 256 bitessel szemben? De ami látható hogy Gefosban nagyon kevés a 256-bites kártya, s az Ati mindig is előrébb volt ezen a téren, még az alsó-középkategóriában is, ergo nem csak a csúcskártyák kaptak ott 128bitnél többet. Talán kár hogy itt nem az a helyzet, de ha elképzeli vki magába az nvidia üzletpolitikáját, akkor szerintem nem kell csodálkozni, AMD kicsit kevésbé zs-sebb. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák