Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz #52815360 #892 üzenetére

    Pont ilyesmit akartam én is írni, hogy pont nem a 4k a mérvadó jelenleg a 90% játékosnál, mivel egy FHD is bőven elég egy jó játékhoz, ha az szépen fut. Nyilván nagy különbség a 2 felbontás mégis nagyon messze vagyunk attól hogy a 4k legyen itt a fő tényező ahogy írtad. Nem beszélve arról, hogy akik az 1080Ti-n gondolkodnak azok alapból is megtudják azt fizetni és a gép többi alkatrésze sem 500 Ft volt gondolom, úgyhogy szakadjunk el ettől, hogy 4k meg egyebek mikor a felhasználók nagyobb köre nagyon messze van hardverileg meg anyagilag a 4k-tól. Engem jobban érdekel, hogy technológiailag mit tud nyújtani, hogy a DX12-őt hogy kezeli és hogy a játékokban milyen változást fog ez a Pascal hozni, mert valljuk be a DX12 is itt van jó ideje és sok értelmes játék nem jött még rá.

    (ha csak azt számolod, hogy egy ütős gép: 1000 euro + 1000 euro 1080Ti, (gyanús lesz az fölötte is, főleg OC) meg a 4k monitor, nem is a legjobb fajta az 300 euro, akkor ott tartunk, hogy egy 2300 euro el van költve és nagyon sokan itt évente a legjobb kártyákra cserélnek. No ezt nézve azt hiszem aki a 4k-ban meg VR-ben gondolkodik az igencsak a felhasználók egy kis rétegébe tartozik.

    Vigilante: Én pont ebben bízom, hogy a Pascal sokkal többet ki tud majd hozni a DX12-ből teljesítményileg és grafikailag is.

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák