Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz kiskaktusz #15 üzenetére

    Attól, hogy Te nem tudsz ilyet hidd el, hogy van aki albiban lakik és költ ennyit egy laptopra!
    Nem mindenki akar lakáshitelt felvenni, hogy 80éves korában is azt nyögje ezért inkább albérlet, amíg nincs meg a normális keret lakásra! De ha egész életében albiban is él, attól ő miért kevesebb??? Mert erősen ezt sugallod...! Ugye aki albiban lakik az csóró vagy nincs sok pénze!
    Pesten az újépítésú lakóházak havi bérlete 150k+ mérettől, felszeretségtől függően! Határ pedig a csillagos ég! Ezt is ugye a minimál béresek veszik ki.....

    Miért kell minden ilyen cikknél betrollkodni.... erre szivesen cserélném én is az MSI GT683R karácsonyfaként elhíresült darabomat, de csak azért, mert sokkal jobban tetszik a külseje. A bele az hamarosan meg fog egyezni a mostani notimnak a cikkben szereplővel.
    UP neki! Nagyon erős darab!
    120as SSD 750 seagate momentus, 3760QM, GTX670, 8GB ram, sokmindenre elég! Mellékesen ez kifejezetten letisztult és szép, főleg az elődjeihez képest!

    [ Szerkesztve ]

  • BoC1ka

    senior tag

    válasz kiskaktusz #15 üzenetére

    értem én, de ez egy olyan termék ami nem csak Mo.on kapható. nem is Mo. ból él meg az MSI:) Ennek tekintetében NEM a Budapesten élő albérletben lakó 17-*** éves termékeny szemüveges hermafroditák a célközönség. Az hogy Mo.on mi a helyzet, ahhoz az MSI nek annyi köze van mint a .... a ....-hoz.

    Ha innen közelítjük meg, akkor nem is olyan sok az az 1500, egy átlagon picit felüli félhavi fizu Amcsiban:)

    :)

    [ Szerkesztve ]

    YNWA

  • #06658560

    törölt tag

    válasz kiskaktusz #15 üzenetére

    Elhiszed, hogy egyetlen salesesnek sem fordult meg a fejében a magyar pénzügyi helyzet mikor megtervezték mennyi is legyen?
    Ha kitekintenél a füleden túlra, akkor talán rácsodálkozhatnál olyanokra, hogy sokan azért laknak albiban, mert nem ott akarnak élni, ahol pár évig épp adott pillanatban laknak, mert egyetemisták, mert a munkájuk mobilitást igényel, mert családalapítás elött állva még nincs meg a kiszemelt otthon, mert horribilisek az ingatlanárak- olyan szinten, hogy egy egy éves M3-ast vígan megvehetnek, de lakásra még jó sokáig nem lenne esélyük pl.

    Amennyiben ilyen embereknek kell a játékélmény, akkor egy gémer noti nem irracionális választás.

    Bár nekem az Alienwarek hütése jobban átgondoltnak tetszik, mint a nagy OEM-ek megoldásai általában.

  • blackydan

    senior tag

    válasz kiskaktusz #15 üzenetére

    Jogos, dolgokat hoztál fel, de nekem is volt Toshiba gamer notim, alatta jó kis CM hűtővel és elég jól bírta. Mondjuk nekem azért kellett mert online játékoztam, közben meg kéthetente mentem külföldre, meló kapcsán és ehhez kellett valami normálisabb cucc (persze ettől függetlenül volt rendes asztalim is). Ami viszont tény, hogy ezeket nem a magyar pénztárcákra szabták, de hidd el nekem ezek a gyártók nem is a mi kis piacunkra akarnak betörni ;]
    Unokatesóm az egyik nagy német bankcsoportnak dolgozik, kb hetente más országban, vagy kontinensen van és közben wowozik, persze mondanom sem kell... egy ilyen gépnek a megvétele neki egy kis "zsebpénzből" meg is van.... és hány ilyen ember létezik. Elég csak a kinti átlagkeresetet megnézni és összehasonlítani az ittenivel :((

Új hozzászólás Aktív témák