Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz repvez #422 üzenetére

    továbbra se értem hogy lehet egy ennyire tömegtermék státusszimbólum bárhol is…
    veled egyébként nem értek egyet, nincs túlárazva, legalábbis kétszeres áron biztos nincs. s még csak nem is a legdrágább telefon, sőt, 2-3x drágább is van…
    s valóban van egy olyan réteg aki azért vesz csak iphonet mert azt “kell” venni de semmire se használja s olcsóbban is vehetett volna bármit… de azért nem ezen a rétegen él az apple, ez elég szűk, maximum itthon tűnhet egyeseknek nagynak…

    [ Szerkesztve ]

  • 206 cc

    senior tag

    válasz repvez #422 üzenetére

    Nahát, nahát….ezért státuszszimbólum! …..csak a dolgok mögé kell látni. Egyszerű a matek pedig…”.azért kell mert a másik szerint is ez a legjobb “ nem használja ki, sőt nem is tudja miket tud,de mivel ez a legmenőbb neki is olyan kell!

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz repvez #422 üzenetére

    "Iphone és már szaladnak venni dupla áron."

    Pont tegnapi. Xioami MI 11T PRO. 300.000 Ft
    [link]
    Ez nem ám csúcskategória. Még egy jobb szenzor vagy OIS se fért bele ebbe a 300.000Ftbe. Ennyiből most veszel Iphone 12t vagy 30Kval drágábban Iphone 13at.
    Egy árban vannak de ár/értékben Iphone nemhogy rosszabb lenne de jobb.
    Érted. Iphone jobb ár/értéket ad mint egy xioami. :Y :Y Akkor miről beszélsz?

    Samsung S21+. Most 8hónappal a megjelnés után az ára 349.000Ft (nem zuggsmben) kamerában majd hozza azt mint egy Iphone 13. Iphone 13 ár/értékben bőven versenyképes sött megint ld elöbb. Iphone jobb vagy legalább olyan jó ár/értéket ad mint egy Samsung.

    Szóval jelenleg a fordítottja van mint amit írsz. Apple ad jobb ár/értéket. Jobb/több támogatást. Az ökoszisztémát már had ne említsem.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • dundidandi1

    újonc

    válasz repvez #422 üzenetére

    Igen, ebben egészen biztosan van valami.

    leírom, totál őszintén, hogy nálam hogyan működik ez
    az iPhone-nal kapcsolatban.

    Annyit szeretnék előre elmondani magamról, hogy nem vagyok anyagias, leszarom a drága ruhát, autót, órát, stb.

    A telefonok viszont mások számomra, tínédzser korom óta fontos nekem, hogy milyen telefonom van. (35 vagyok)
    És nagyon meg is becsülöm őket! Az iPhone 8-omat, ami idén négy éves, még a mai napig rendszeresen ki szoktam venni a tokjából, hogy nézegessem, hogy ‘jajj, de szép!’. :D

    Tehát most egy iPhone 8-ról fogok átmenni a 13 PRO-ra, valószínűleg 512 gigásra.

    Nálam a telefonvásárlás egy totál érzelmi dolog. Ez a telefon túl drága nekem (de bazeg, ha őszinték vagyunk, kinek nem?), de maga a tudat, hogy az egyik legjobb és legpotensebb telefon, egy iPhone van a zsebemben, nyugalommal tölt el. Nem érdekel a hardver, a tárhelyet valószínűleg SOHA nem fogom megtölteni, ProRES-ben egy másodpercet nem fogok videózni. És mégis, maga a tudat, hogy (az én meggyőződésem szerint) a mostani legjobb telefon lehet a zsebemben, igenis örömmel és nyugalommal tölt el.

    Jogos lehet a kérdés, hogy valamiféle kompenzációról van e szó? Részben igen, ebben biztos vagyok. Én valamiért jobban képes vagyok bízni magamban, ha egy ilyen telefonom van. Ennek a hiánynak (amit részben egy telefonnal próbálok feltölteni) megvannak az okai is.

    Ez mind teljesen rendben van szerintem. Így működünk, ilyenek vagyunk mi, emberek. Van, akinél a ésszerűség, van akinél az érzelem nyom többet a latban. Nálam, ha telefonokról van szó, abszolút az érzelem a győztes. És nem is szégyellem magam miatta. :)

    Egyébként nem mozgok olyan körökben, ahol bármi jelentősége is lenne annak, hogy kinek milyen telefonja van. Ami azt illeti csak örülök neki, ha nem tűnik fel másoknak. Annak, hogy iPhone-om van, kizárólag saját magam irányába van jelentősége.

  • joey04

    titán

    válasz repvez #422 üzenetére

    én azért veszem meg, mert a személyes tapasztalatom alapján jobban és megbízhatóbban működik.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák