Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    én meg annyira nem vagyok márkafüggő, hogy még nem volt két egyforma márkás telefonom sem.
    Én minig azt nézem, hogy egy bizonyos árért mi az amit a legjobbat kaphatok.
    De amiota az apple az árazásával a többi márkát is felhuzza abba az árkategóriába amit én már nem vagyok hajlando kifizetni.
    számomra 150k a max amit egy telefonért kiadok, megvehetném bármelyik csucskészüléket,de nem tudna tobbet legalább is felhasználoi szinten nem lehetne kihasználni azt a pár dolgot amiben jobb.
    igy már ugy vagyok vele, hogy ha le kell cserélnem a jelenlegi telefonom akkor már nem is a csucskészülékek között fogok keresni, mert már a özépkategória is hozza azt a szintet amit kell ,
    netezni mindegyikkell lehet , a fotokat már mindegyik elkésziti olyan szinten, hogy nyomtatva se gáz.de ha valaki komolyabb fotot akar az ugy is DLRS géppel csinálja,mert még a legjobb mobil se tud olyan képet.
    Melleseg xiaomi mix2s-m van és már 4 éves de még a mult héten is jött hozzá frissités és semmivel se rosszabb mint amikor megvettem .

Új hozzászólás Aktív témák