Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Meteorhead #8 üzenetére

    Szerintem meg már ionizálni kéne az egész atmot a retekbe. Azt eddigis tudtam, hogy herélt mocsok, de eddig 5 éven keresztül azt a rizsát tolták le a torkunkon, hogy ez "szükséges" mert így fogyaszt keveset. Most meg a cikk egyharmada szinte másról sem szól, minthogy ez volt a hibája, az volt a hibája, amikről tudott az intel, de b@szott 2007 óta orvosolni. VISZONT ez majd megüti azt a mércét, amit az elsőnek kellett vóna hűha!! És mindenki örülhet: ebben már akár normálisan is lehet 2D-zni azám! Ha az intel gyógyszerfejlesztő cég volna, mostanra már börtönben ülnének a vezetői a hibás termékeik nyomán keletkezett hullahegy miatt, amit nem akartak "orvosolni" fél évtizedig sem, holott tudtak róla (róluk!) Nekem újdonság volt.. Én még emlékszem azokra az időkre, amikor egy atommal szerelt wind közelítette egy normális laptop árát és az atomos gépekről szóló hírek 2 naponta jöttek maximum, miközben a tudásához képest rohadt drágának számított és az összes gép specifikációja ugyanaz a copy/paste volt.. Amikor még nem volt konkurenciája, az intel gyönyörűen erőltette vagy 2 évig az atomot és iszonyú pénzeket kaszált az eleve hibás termékükön. És ezek után újrateremtik a mikro fejőstehenet azzal a rizsával lényegében, hogy: de ez már működik annyira, mint az első működhetett volna, ha nem limitálunk benne ezt-azt a hardveres hibái miatt. Kösszépe, viszem is :D Szerintem az első atom sikerét maximum az ábrándképeikben fogja hozni, az igazi cél valszeg az AMD visszaszorítása lesz vele a MM és Tusco gizdaságos polcokról.

    (#9) sh4d0w: van több is, de nem báncsuk szegény másnapos cikkírónkat :) Majd kijavítja idővel, felesleges ezért a fórumban lehúzni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák