Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elijah Baley

    tag

    válasz schawo #2 üzenetére

    +1

    Én is nagyon remélem, hogy elindul egyfajta vevőközpontúbb árképzés, mert jelenleg a gyengébb drivertámogatással megáldott mainframe kártyákat is érdemesebb venni még SLI-be/ Crossfire-ba is. Mert ugyanazon árért, lényegesen nagyobb teljesítményt lehet kapni - igaz, hogy ez a stabilitásra nem mondható el. De.., már egy GTX 570 is egészen szépen muzsikál 3ds max/ Mudbox alatt, mégsem egymillába" kerül mint a nagytesó a Quadro driverral, bár igaz, ott azért nem is spórolják le a memóriát a nyákról - ugyanis 1-2 GB memória a gpu oldaláról sokszor nem elég, így ilyen téren ha szűkös az anyagi keret, be kell érni a kisebb felbontású textúrákkal - de ha minden igaz ez több kártya sorbakötésével ki is küszöbölhető, és így azért mégis meg lehet spórolni a professzionális kártya árának legalább a felét ( - mondjuk 3db GTX 570/580 esetében) ;) ...

    [ Szerkesztve ]

    "Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

  • imibogyo

    veterán

    válasz schawo #2 üzenetére

    Köszi az infót! Ezekről a "gyengébb" kártyákról nem nagyon tudok nyilatkozni mert nem használtam ilyet. Egy darabig én egy ilyennel nyomultam, mert ismerősöm kiment külföldre szerencsét próbálni, és azt mondta, addig itt hagyja nekem. Hát én élveztem, de sajnos nem tartott sokáig az öröm. :B

    Most végre a vga gyártók tyúkszemére lép az Intel, és talán normális árképzést kapnak ezek a kártyák is.
    Úgy legyen.

Új hozzászólás Aktív témák