Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Bounti

Bounti
(aktív tag)

Lehet, hogy átfutottam rajta, de ezekhez a modellekhez jár a SUPERNOVA szoftver?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2) Kov1024 válasza Bounti (#1) üzenetére

Kov1024
(tag)

Erről nem írt semmit a gyártó, szóval szinte biztos, hogy nem, valamivel ugye alá kell támasztani az 1500 wattos modell 450 dolláros árát :)

(#3) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

A fogantyú az mi célt szolgál? :F

(#4) Graphics válasza sing1ep1ayer (#3) üzenetére

Graphics
(félisten)

Szoktad emelgetni a gépházat esetleg?, tegyük fel, hogy kitakaríts alatta, picit könnyebb megfogni ott.

Pl egy Acer Predator házon nehezen találnál fogást, meg lehet több kárt is okozna az ember :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) proci985 válasza sing1ep1ayer (#3) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

dísz, ki az a hülye, aki a tápnál fogva emelné meg a házát (én házam pl 33 kiló, tápot négy csavar tartja a helyén, szóval nem tűnik jó ötletnek).

hm, áruk nekem eléggé okésnak tűnik, kérdés, hogy mi van a belükben. meg a Seasonic X/újabb platina tápokhoz képest hova jönnek árban.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#6) Graphics válasza proci985 (#5) üzenetére

Graphics
(félisten)

Persze, ez tény :) 33kg, milyen házad van neked? :C

szerk: Megvan, jogos :R

[ Szerkesztve ]

(#7) FF23 válasza sing1ep1ayer (#3) üzenetére

FF23
(senior tag)

Ha netántán tennél rá két kis kereket, lehetne tologatni , mint a csattogós lepkét.

(#8) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

Egész korrektnek tűnik

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9) sing1ep1ayer válasza FF23 (#7) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Fogantyú nélkül nem lehetne tologatni? :)

@proci985
Az biztos hogy arra tényleg nem a legalkalmasabb, hogy ennél fogva emeljük meg a házat (pláne, ha alsó tápos), na de dísz? Hátulra, ahol sosem látod? Minek?

Inkább csak egy olcsó húzás, ami az eladásokat hivatott növelni. Ettől komolyabbnak tűnik a cucc, de haszna az nincs.

(#10) bsh válasza sing1ep1ayer (#9) üzenetére

bsh
(senior tag)

mosott zoknit ráakasztod. meg is szárítja.

(#11) Hatvan9 válasza sing1ep1ayer (#9) üzenetére

Hatvan9
(senior tag)

Nekem hasznos lenne mert a kábeleket mindig összenyomom amikor a falig tolom be a gépházat.
Ez hagyna egy kis helyet a fal és a gép hátulja között. ;) :DDD

bsh ez eszembe se jutott :C

[ Szerkesztve ]

(#12) king.mp válasza Graphics (#6) üzenetére

king.mp
(aktív tag)

Nekem perpill 31 kg a hàzam. ès mèg nincs teljesen kèszen.

Tetszik ez a 750W-os táp, de a belsejère èn is kiváncsi lennèk.

a foganytù szerintem azèrt van rajta, hogy annál fogva tudd cipelni, mivel teljesen moduláris, ès nem tudod a kábelkorbàcsot megfogva cipelni.

https://www.facebook.com/King.Mc.Modding/

(#13) MZperX75 válasza king.mp (#12) üzenetére

MZperX75
(addikt)

Nekem kb 3.5-4kiló és miniITX-es 4magos konfig ;) 200-250W-os Gold,vagy Platinum 80+-os tápnak ,egy fele ekkora az az kisebb méretben nagyon tudnék örülni :))

Nehéz beszereznem 200W-os paneltápot. Habár a mostani konfigemhez elég 150W-os is. Csak horror drága.

[ Szerkesztve ]

(#14) tornas válasza king.mp (#12) üzenetére

tornas
(őstag)

FSP belső van bennük.

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#15) Tamás9x válasza MZperX75 (#13) üzenetére

Tamás9x
(senior tag)

Láttam ilyen pici 250-350W os tápokat, de nem nem mondom már a márkáját:( Jóó az a fogantyú:D kár, ha én betenném a házba és megemelném úgy törne le mint az álom:D

Matematika tanár korrepetálást, érettségire és pótvizsgára való felkészítést vállal Nyíregyháza központjában. (Sólyom utca) 2500FT / 60 perc Margitics Éva Tel:. 06304131025 --> http://3dnyh.hu/ <--

(#16) MZperX75 válasza Tamás9x (#15) üzenetére

MZperX75
(addikt)

Nekem van is csak nem Gold+ -os ez itt a gond kérem szépen.....

(#17) king.mp válasza MZperX75 (#13) üzenetére

king.mp
(aktív tag)

brazos nekem is 3 kg körül van a tv alatt :)

multkor aprón làttam 200-as paneltápot.

tornas : köszi

(#18) Tamás9x válasza MZperX75 (#16) üzenetére

Tamás9x
(senior tag)

Áháá, ha sikerül találni tessék értesíteni engem is ;]

Matematika tanár korrepetálást, érettségire és pótvizsgára való felkészítést vállal Nyíregyháza központjában. (Sólyom utca) 2500FT / 60 perc Margitics Éva Tel:. 06304131025 --> http://3dnyh.hu/ <--

(#19) daa-raa válasza proci985 (#5) üzenetére

daa-raa
(titán)

Az én gépem csak 24 kilogramm...

De legalább tudjuk, hogy a Gold minősítés $40-t dob az áron...

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#20) proci985 válasza daa-raa (#19) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

csak:D.

ha gonoszak lennénk, akkor ja 40usd;), egyébként meg valszeg jobb a bele a goldosnak.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#21) zolee5016

zolee5016
(őstag)

Azért mire ideér nem biztos,hogy barátságos lesz az ára......Bejövős a 750-es....A full modularitás külön :))

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#22) daa-raa válasza proci985 (#20) üzenetére

daa-raa
(titán)

Ha a monitort is hozzászámolom, akkor már 49.

Addik OK, hogy jobb, de ennyivel azért nem.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#23) sing1ep1ayer válasza king.mp (#12) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

:W Akkor a dobozára is kellene egy kapaszkodó, hogy valahogy haza tudd vinni a boltból.

(#24) king.mp válasza sing1ep1ayer (#23) üzenetére

king.mp
(aktív tag)

Az megint màs tèszta.

(#25) proci985 válasza daa-raa (#22) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

monitorokkal én is akörül vagyok, hangrendszerrel kb mázsa:)

igazából erre 650SEK az FSP650EGN, ami oemszürke, szokásos FSP módra vezérelt YL van benne, kevés a kábele de cserébe goldos. a Be Quiet P10 pro 650 ami elvileg szintén FSP beles, majd 1500 (Corsair AX és X660 1300, Seasonic G650 1200). kérdés, hogy megéri az extra árat?

mind goldos, kábelhez van átalakító, hangban meg HWfüggően azért annyira nem nagy a különbség (ha tényleg 600Wot fogyasztó gépekről beszélünk, akkor vagy méregdrága, nagyon átgondolt hűtést kell bevetni ha nem akar az ember HWt sütni, vagy messze nem a táp lesz a leghangosabb).

namost, jelenleg már az EGN kiesett, 4 sata és 1 molex nagyon kevés, 2 6pines sem elég ha egyszer 200W körüli kártyákból akarok CFet. az ördög a részletekben lakozik, sajnos.

(#26) coll3ctor

coll3ctor
(tag)

Olyan jó hogy teljesen moduláris,a 24-est mindig nehéz behajtogatni a gépbe,meg jobban is néz ki a gép nélküle,ráadásul áramot se fogyaszt annyit :)

(#27) zolee5016 válasza coll3ctor (#26) üzenetére

zolee5016
(őstag)

:F a 24-est nem berakni??? azt hogy..miről menne az alaplap?? :F
Be lehet tenni szépen is a 24-est..meg egyedien is

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28) king.mp válasza zolee5016 (#27) üzenetére

king.mp
(aktív tag)

:D

Uri Geller rànèz ès azt mondja Mukodj.

[ Szerkesztve ]

(#29) Archer

Archer
(őstag)

Végre valami igazi innováció, szereltek kapaszkodót a táp hátuljára. Egyébként bukócsőként vagy gallytörőként is funkcionálhat... Szegény Vér Istvánunk különben nem találna fogást a legalább 2kg tömegű monstrumon.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#30) ggg666 válasza daa-raa (#19) üzenetére

ggg666
(senior tag)

Az enyém kb.80-90kg.

Eladó dell inspiron 7720 500GB 850 EVO+16GB DDR3+Zalman ZM-NC3500 Plus notebook hűtő

(#31) coll3ctor válasza zolee5016 (#27) üzenetére

coll3ctor
(tag)

Hát ez az.Akkor miért is kell ilyen .......-ot kitalálni :F

(#32) zolee5016 válasza coll3ctor (#31) üzenetére

zolee5016
(őstag)

Asszem elvesztettem a fonalat.......mit miért kell kitalálni...vagy nem betenni vagy mivan???

(#33) Szafter

Szafter
(tag)

Jól néz ki. :K

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#34) proci985 válasza proci985 (#25) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

update: corsair hx650 790SEKért kihagyhatatlan volt, elvileg már postázták.

(#35) coll3ctor válasza zolee5016 (#32) üzenetére

coll3ctor
(tag)

A levehető 24 meg 4+4-et.Ha úgysem lehet kihagyni akkor mire jó?Csak fölösleges(és drága) illesztési pontok amik oxidálódnak,lazulnak.

(#36) ggg666

ggg666
(senior tag)

Nekem pl. jól jönne egy milyen, mivel az egyik házban csak a 25 winyó van és ilyen tápnál mondjuk levenném az alaplapi csatlakozót meg az összes többit.

Mivel csak winyók vannak benne.

Egy régi kép:

[ Szerkesztve ]

Eladó dell inspiron 7720 500GB 850 EVO+16GB DDR3+Zalman ZM-NC3500 Plus notebook hűtő

(#37) zolee5016 válasza coll3ctor (#35) üzenetére

zolee5016
(őstag)

Annak akinek mindegy mi van a gépébe..meg mindegy mekkora a káosz annak tényleg mindegy......De vannak akik ezt nem igy gondolják.......a fullmoduláris tápok csatijait garivesztés nélkül harisnyázhatod..és nem kell hosszabitókra költeni.sőt egy csatlakozási ponttal kevesebb lesz .nekem is a fix 24 miatt kellett hosszabitó...a többi a táp saját kábele...A 8 pin alaplapit kivéve-...LINK

(#38) daa-raa válasza zolee5016 (#37) üzenetére

daa-raa
(titán)

És mitől jobb, ha harisnyázod? Az alaplapi tápcsatlakozók egyébként is tipikusan harisnyázva vannak az értelmesebb tápokon.

(#39) zolee5016 válasza daa-raa (#38) üzenetére

zolee5016
(őstag)

Igen igaz egybe, és nem szálanként.....Az userek 90%-a nem foglalkozik ilyen részletekkel..de aki igen az tudja mekkora előny ez(mármint a fullmodularitás),ha éppen moddingolást csinál a gépen.
És mitől jobb, ha harisnyázod? Most nem értelek......Én pl nem vagyok tunning-os, és nem értem miért jók a 2-3 szorosára felvitt órajelek,amik pillanatnyi eufóriát okoznak,és általában csak statisztikai adatok maradnak...szóval mégsem megyek szólni nekik hogy te ez mitől is jobb??? Meg mindjárt jönne a banana.....

(#40) KAMELOT

KAMELOT
(nagyúr)

Ez az EVGA 1500-as milyen béllel van? Saját gyártmány vagy valakitől átvett?
Kicsit a 450 dollár drága. Enermax MaxRevo 1500W 350euro. Ez átszámítva is annyi. De ha akarnak valami fogyasztókat megnyerni akkor alacsonyabb árat kéne blőni mint az Enermax. Főleg ha valamilyen más beles az EVGA.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 8CORE - 4K

(#41) tornas válasza KAMELOT (#40) üzenetére

tornas
(őstag)

Etasis belső van benne.

Még annyit, hogy az EVGA 1500 W az nem osztot, azaz egy +12 V-os ággal rendelkezik (124 A) és nem 80+-os. Míg az Enermax, az osztott +12 V-os ágakkal (6 x 30 A) rendelkezik. Viszont 80+ Gold-os. Azért az Enermax minőségben az egyik legjobb. Valszeg az osztatlan ág miatt drágább az EVGA.

[ Szerkesztve ]

(#42) coll3ctor válasza tornas (#41) üzenetére

coll3ctor
(tag)

Az EVGA ugyanúgy osztott 8x20A,és ugyanúgy Gold(lesz).

(#43) KAMELOT válasza tornas (#41) üzenetére

KAMELOT
(nagyúr)

Ja papa 8x 20A osztva van. És ugyan úgy 80+ GOLD. Azt az ETASIS belsőt nem ismerem.
Itt egy táp. 1év garancia :) Elég érdekes.

V1200 - 8CORE - 4K

(#44) Goose-T válasza sing1ep1ayer (#3) üzenetére

Goose-T
(veterán)

A szerverekben használt redundáns "hot swap" tápegységekre szoktak fogantyút rakni, hogy ki lehessen húzni a házból, ha elfingik. Itt kb. annyi értelme van, mint a Suzuki Swifteken a homasitás ál-légbeömlőknek.

Rockzenénk: https://fb.me/scharlotterhodes

(#45) proci985 válasza KAMELOT (#43) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

itt egy teszt

Etasis highend eléggé.

az Enermaxok azért jobbak, az 1200as Seasonic meg veri mindkettőt, bár az kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#46) tornas válasza coll3ctor (#42) üzenetére

tornas
(őstag)

A 80+ jelzés infója innen származik. De akkor ezek szerint még nem frissítették. [link]

Viszont ez a táp már nem egyszerűen osztott vagy nem osztott 12 V-os ágakkal rendelkezik. Az összes ágakból akár egy nagy ágat is létre tud hozni. 124 A, a maximális pedig elvileg 136 A. Van a tápon egy kis kapcsoló, amivel ki lehet választani azt, hogy single- vagy multirail-es legyen a 12 V.

(#47) KAMELOT válasza tornas (#46) üzenetére

KAMELOT
(nagyúr)

Még pár éve megérte vásárolni ekkora tápokat. Manapság egy HD7970-es kártyához is elég egy 500-as táp.
1500-as táp 4 way SLI + hardcore konfighoz kell. 50-60euros 80+ táp elég a mai konfigokhoz.

(#45) proci985: igen utána olvastam. Taiwani cég. Szerverekbe gyártanak tápokat.

V1200 - 8CORE - 4K

(#48) coll3ctor válasza tornas (#46) üzenetére

coll3ctor
(tag)

Ezért írtam hogy "lesz",ahogy az oldalukon is látszik folyamatban van a minősítés,nyilván meg fogja kapni.

Ez is ugyan olyan mint a többi,és ugyanúgy csak az ágankénti túláramvédelmet kapcsolja ki és csak a közös túláramvédelem (124 v 136A) marad,mint bármelyik márkának az ilyen "egyesítős" tápjai.

(#49) MMIX

MMIX
(addikt)

Az első teszt ma jelent meg. EVGA SuperNOVA NEX750G 750W www.Techpowerup.com

FSP EGN (Aurum) alapú.

[ Szerkesztve ]

(#50) Kashim

Kashim
(őstag)

Nem tudja valaki hol lehet ilyen tápokat kapni?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.