Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Raysen623 #414 üzenetére

    "de ugye az MS hány éve is fejleszti saját OP rendszerét?"

    Kevesebb ideje, mint amióta a Sony a konzol bizniszben van. De a kérdést sem értem, nem lenne semmi baj a Sony rendszerével, ha az ismert problémák orvoslásán szemmel látható módon dolgoznának és nem csak ímmel-ámmal, vagy sehogyan.

    "Ehhez képest amit most leraktak PS5-nél az mindenhol szinte makulátlan."

    Elfogadom ezt a részét, ezt egy PS5 user jobban tudja nálam. Csak érthetetlen miért ilyen gány a PS4 rendszere, főleg úgy, hogy beszéltünk itt 8 éves bugokról, amiből 1 éve van piacon a PS5. Bőven lett volna idő vele foglalkozni. Erre nem mentség, hogy "vegyél PS5-öt és megoldódik".

    "PS+-ért jár a felhős mentés, ezen én nem dühöngök. Odaát sem ingyen jár, csak azt hiszed."

    Három hónappal ezelőttig sok éven át volt Xboxom, hacsak nem azóta tették fizetőssé, akkor kötve hiszem, hogy én tudnám rosszul. Xboxon ingyenes a felhőbe mentés.

    "PS5 várólista meg nem olyan hosszú azóta tudomásom szerint."

    Ez nagyon hektikus, van ismerősöm aki 5 hónapot várt (csak egy helyről rendelt, nem hardcore gamer, nem jár fórumokra, csak egy egyszerű, jóhiszemű vásárló), más meg karácsony előtt egy hónappal rendelt és hozzájutott (vélhetően üresedés miatt). A PS5 topikban lévő tapasztalatokat azért kezelem fenntartásokkal, mert aki 5 helyről berendelte és üresedéssel pár hét után hozzájutott (vagy fórumtárstól vett át már okafogyott rendelést, ami azt feltételezi, hogy jár gamer/kütyü/tech fórumokra), az azért nem az átlagos "buyer experience".

    Amire célozni akartam, hogy a Sony jobban tenné, ha a PS4 rendszerét felhozná PS5 szintre, mert még jó darabig el fog tartani, hogy az előző generációs tulajok lesznek számbeli fölényben. Játékokat is adnak még ki előző generációra, bugfixet is lehetne.

Új hozzászólás Aktív témák