Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz MaCS_70 #32 üzenetére

    ehehehe...( : "mese", tudom hogy nem kitaláltad
    éppen ez benne a szomorú
    "megmentett" egy céget, hogy sz@rt gyártott
    de ez nem menti meg a helyet, ahol élünk
    ipari környezetszennyezés, a műanyagok, a rengeteg szemét, a fogyasztói társadalom és a 7-8mrd sáska, akiknek nagy része csak gyalulja a földet, meg sem próbálja legalább szinten tartani
    no meg az istent sem ismerő gdp
    ez a modell nem fenntartható, idő kérdése és nem xboxokért ölik egymást a népek, ha szerencsés vagyok én már nem élem meg azt:)
    addig is látszatintézkedésekkel néhány politikus még nagyon "menő" lehet

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Snowy_owl

    őstag

    válasz MaCS_70 #32 üzenetére

    És ennyi:

    de egy részleggel odébb már élettartamra optimalizálva átrajzolják a terveiket, mert a cég konkrétan a szervizelésből és a pótalkatrészek eladásából él.

    Ez számomra azért csodálatos, mert ez így egy paraadox helyzetet szül, vagy ha úgy tetszik farkába harap a kutya. Ez ilyen közel agyérgörcs szerű tüneteket is szülhetne, dehát ugye minek. Istenem, ez annyira szar. Mások szellemi/fizikai munkáját megint mások "tönkreteszik". Van egy/több több ember mondjuk jó célokkal, hogy azt mondja legyen hosszú élettartamú/könnyen javítható/stb., erre jön másik 20 paraszt aki csak azért van tartva hogy mindezt sutba dobja, miért másért, hát a profitért. Hát ilyen fos világot élünk, hiába egy/több jó szándék, nem juthat el a célközönségig. Megpróbálok nem ennyire általánosítani, és tudom van olyan ami célt is ér, de ugye ami tendencia azt mások is átveszik. Váááááá :(( :(((

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák