Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Aki megteheti az kintről rendel dolgokat. Miért?
    - Nálunk gyakran több a szállítási idő mintha határon túlról rendeled meg. Amazon / E-bay nem ritkán hamarabb kihozza a megrendelt dolgokat mint itthoni webshopok. Például Angliából 2 nap alatt kihoztak nekem 1db kábelt e-bay-en rendelve, miközben itthon 3-5 nap is szokott lenni ha Budapestről rendelek Budapestre.

    - Kintről rendelve a szállítási költségek minimálisak, vagy nincsenek is. Én főleg EU-n belülről rendelek ahol az általános amivel találkozom az a max 1€. Míg nálunk 1500 forintról indul, de nem ritka a 2000-3000 forintos kiszállítás is. Még akkor is ha szomszéd kerületben van a bold székhelye mondjuk, csak a nyitva-tartás miatt nem tudok személyesen ellátogatni.

    Szóval idehaza kis összegben egyszerűen nem éri meg rendelni. Nagy összegben szerencsére már gyakran alkalmazzák az ingyenes kiszállítást. A szállítási időkön viszont azért még lenne mit dolgozni.

    Meg persze a kiszállítási szolgáltatásokon. Mert nem oké hogy ha rendelek valamit akkor beböfögik hogy reggel 8 és este 5 között bármikor jöhetnek, legyen a címen valaki. Ha mondjuk nem rendelhetsz a munkahelyedre akkor szabadságot kell kivenned. Mert persze hétvégén nincs kiszállítás az esetek 90%-ban... Ez meg véleményem szerint nem elégséges szolgáltatás az árért amit elkérnek.
    Ha lehet én PickPack-pontra kérem. Ami régen szintén ingyenes volt, most meg 1000-1300 forint a legtöbb helyen.

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák