Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    válasz ronroli #87 üzenetére

    én erre csak annyit mondok hogy adják olyan áron ami mindenki könnyen ki tud fizetni...nagyon sok olyan embert ismerek aki a jelenlegi szoftverárak mellett nem tudják megfizetni azt az árat amit kérnek értük így kénytelenek alternatív megoldásokhoz folyamodni, a nem jogtiszta verziókhoz... az ő helyzetüket senki sem érti meg, hogy pofátlanul sokat kérnek a szoftverekért... nem kell jönni a havi lebontásos maszlaggal,arra nem vagyok kíváncsi, ugyanis átlag 1 embernek 1 gépe van otthon nagyobb százalékban és így az elterjedt balbla nem érvényesül, ezt egy másik topikban már kifejtettem...sajnos csak azzal tudnak foglalkozni hogy magas, de azt senki se vizsgálta hogy miért magas, azért mert míg egy normális windows 10(pro) 54ezer 1 gépre és 20ezer évente egy eset smart security és 22ezer egy alap office 365 és a többi...ezek az árak nem mindenki számára kifizethető, a havi lebontást felejtse el mindenki, ezeket egyszerre kell kifizetni és nem mindenki engedheti meg magának, azt az évi közel 42ezer forint egyszeri kiadást, ha pl ez az ár 10ezer vagy mondjuk max 15 ezer lenne azt még nagyobb erőlködéssel ki lehet fizetni évente 1szer, a windows is rohadtul túl van árazva,maga a rendszer ingyen letölthető a microsoft oldaláról és 25 karakterért meg egy 100 forintos dvd-ért elkérni 54ezret?! na ezért jár ott a szoftverhasználat ahol manapság jár... az ilyen aránytalanul magas árak miatt....
    csak ezt senki nem veszi észre...

    és nem, nem fogok linuxot használni,használtam, nem tetszett...ennyi pont...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák