Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatararpad

    őstag

    válasz sb #34 üzenetére

    Azért az az asmedia vezérlő amit pakolni szoktak mellé sztem nem olyan hulladék, meg végső soron csak tabletes cuccok ezek, gondolom nincs akkora forgalom rájuk. A Kabinis topikban mintha felkerült volna hogy lesz Beema AM1-be, aztán meg mégse mert vmi roadmappen nem szerepelt, de így forrasztva jön, vagy vmi hasonló volt. Nálam a logikus az lenne ha a Beemat és a Carizzot is kihoznák a foglalatba, de az AMD-nek más a logikája és a pénztárcája is mint az Intelnek.

  • ukornel

    aktív tag

    válasz sb #34 üzenetére

    "Mondjuk én amúgy is AMD vonalról várnék már egyszer valami igazán használható kisfogyasztású cuccot mert driveresen még mindig félek az inteltől. Nincsenek nagy igényeim, de sokszor azzal is küzdeni kellett.
    Nem követtem a felhozatalt, de Puma+ úgy tudom nem jött ki mITX-ben a Jaguar után, ugye?
    "

    A Carrizo-L lesz az, ha minden igaz. Azonos foglalatba (FP4 BGA) érkezik, mint a Carrizo (Excavator magok).
    Remélem, több termékben látjuk, mint a Beema-t...

    #36 tatararpad

    Kihozhatnák AM1-be is, de szerintem ez nem valószínű. Egyrészt, nem volt akkora átütő siker az AM1. Másrészt ezeket zömmel úgyis alaplapra integrálva veszi az ember, pláne, hogy SOC-ról van szó. Harmadrészt az FP4-el végre két memóriacsatorna jönne, ami előny az AM1-el szemben.

    Szerk. Most látom, a fenti forrás valószínűsíti a Carrizo-L-nél is az egy csatornás memóriavezérlőt :(
    De "jó", adtak a szarnak egy pofont... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák