Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz adamssss #45 üzenetére

    99%? Azért ez erős túlzás nem? Én úgy tudom, hogy a hasnyálmirigyrák az egyik legveszélyesebb fajtája a rákbetegségeknek.

    =WiNTeR=: Ezen már sokat gondolkoztam én is, sőt vannak még itt bőven megoldásra váró egészségügyi problémák, amiket jelenleg nem tudnak gyógyítani.
    Például a porckopás, ha nem is életveszélyes betegség, de minden esetre erősen életminőség romboló. Valamikor 1970-ben kezdték el alkalmazni az ízületpótló protéziseket, a teljesen elkopott ízületek pótlására, tulajdonképpen azóta is ez van. Nem tudnak természetes porcot pótolni. Szedheted a nagyon drága porcerősítő készítményeket, ami elódázza a problémát egy ideig, de meg nem oldja. Ezt mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy az elmúlt több mint 40 év kevés volt ahhoz, hogy rájöjjenek, hogy kéne azt a porcszövetet természetes formájában pótolni. Itt el tudom képzelni azt, hogy a pénz az úr és lenne rá megoldás, de nem ölnek pénzt a kutatásba, jobban megéri a nem túl hatásos, de drága készítmények árusítása. A rák az viszont más, ott már nem tudom ezt elképzelni. Szerintem arra tényleg nincs meg a tökéletes gyógymód, persze rengeteget fejlődött, nagyobbak az esélyek, de még mindig nem tudnak rá tökéletes megoldást, ha akarnának se.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák