Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz s.bala31 #26 üzenetére

    Sokaknak ez a driver legalább akkora csalódás mint maguk a Vega kártyák,

    Nope, a vega kártyával tökéletesen elégedett vagyok, amire nekem kellett arra nem volt jobb alternatÍva. A driver miatt annyiban haragszom, hogy egy csomó emberben elhintették, hogy valami csoda lesz. Aki picit is reálisábban látta a helyzetet, nem gondolhatta h. akkor most beérik az 1080Ti-t.

    Ellenben egy csomó funkció tök hasznos, legalábbis számomra. OSD, relive capture trim és instant share.

    A Vega tulajok és hívők valószínű titkon bíztak egy 15-20%-os teljesítmény növekedésben.

    Nem mondom, h. nem lehetett ilyen, de azért nem mindenki valami elvakult szektás :)

    Úgy néz ki még egy jó ideig maradok a zöld oldalon, nagyon kiábrándultam az AMD-ből

    A zöld oldalon a gsync horror árban megy, ha meg valaki 60hz-en játszik fhd-ben, el nem tudom képzelni minek egy 1060-nál erősebb kari. Talán már a 27" 1440p 144hz kezd valamennyire racionalizálódni.

    Úgy néz ki még egy jó ideig maradok a zöld oldalon, nagyon kiábrándultam az AMD-ből

    Ezt már leirtam párszor, és továbbra is tartom, maga a kártya egyáltalán nem lett rossz, csak az első pár hét után elkezdett felkuszni az ára, aztán el is tunt, ezért én is haragszom, mert remek versenyhelyzetet lehetett volna teremteni, de így csak azok szÍvnak akik még a racionalitás ellenére is kitartanak.

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák