Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome.jr

    addikt

    válasz Abu85 #144 üzenetére

    Úgy érzem van itt keveredés közép/felső/csúcs kategória között rendesen. Én most azt sem tudom mi hova tartozik. Szerintem bőven elég lenne ide közép és felső. Az 5850 lehetne nem vitatottan a közép tetején. De csak azért mert ott helyezkedik el még nem tartozik, pont az 5870-hez képest megnyírbált speckók alapján a felsőbe.

    Az, hogy a GTX 285 nem kapható és emiatt nem érdemes összevetni az 5850-nel khmmm. :B Az árgép a GTX 285-re dobott kb 200 ajánlatot, a HD 5850-re meg 33-at. Akkor most melyik is nem kapható? :U Egyébként meg a legolcsóbb 5850 és a legolcsóbb 285 között 6k a különbség, ez nem hiszem hogy kizárttá kellene tegye
    az összehasonlítás lehetőségét. Ez az összehasonlítás most elmaradt így elég szerencsétlen dolog a GTX 285-öt látatlanban leírni.

    A cikk utolsó mondata:

    Egyelőre az 5850 is drágának tűnik, de hosszabb távra ajánlott, jó befektetésnek látszik, és ez ellensúlyozza a magas árat.

    Szerintem ez kicsit elhamarkodott kijelentés főleg, hogy az újabb DX11-es játékok alatt még nem is tudjuk milyen lesz a teljesítménye. Full tesszeláláshoz még lehet az 5870 is kevés lesz.

Új hozzászólás Aktív témák