Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz DooMbo #36 üzenetére

    Alapvetően azért vesz az ember notit, hogy hordja, minél kisebb annál könnyebb hordani és nem azon agyalok befér-e, akarom-e cipelni, megéri-e a cuccolást, mert persze, hogy megéri. Heti 3-4 napot is távol vagyok az otthonomtól, ahol általában van időm használni, így nem kérdés, hogy megéri-e számomra. Ráadásul sokszor motorral közlekedem, ott fokozottabb ez az cuccolós/helytaakrékos érzés, mint autóval.
    Nagyon szép képe van 13 colon a WQHD felbontásnak és játékoknál jól kezelhető már a nagy felbontás a kezelőfelület méretének növelésével, ha szükséges.
    Ezelőtt egy 14 colost használtam fullHD felbontással, IPS panellel, azzal is abszolút elégedett voltam (felbontást nem is állt szándékomban növelni, de OLED csak WQHD-ban volt ezen a szérián), de azelőtt szintén 13 colos notit használtam, ami ugyan nem volt gamer noti, de a dedikált VGA-jával és a HD felbontásával elég sok mindent játszottam rajta. Imádtam a hordozhatóságát, csak a HD felbontás érezhetően kevés volt. Így visszatértem a mobilabb gépekhez a jelenlegi 13 colossal.

Új hozzászólás Aktív témák