Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gainka

    őstag

    válasz Peak #39 üzenetére

    továbbmegyek, legtöbb virtuál víkendvarior életében nem lőtt igazi fegyverrel, de még csak egy szaros airsoft meccsen sem játszott, ahol legalább a fegyverrel való célzást megtapasztalná, de azért megy a riányálás, hogy mozog a hitbox meg kitáraz az enemyre és az 20%-al fedezék mögé bújik :D legtöbbje egy elefántot nem találna el 5 méterről.

    Mert ennek aztán van értelme, és neked aztán van fogalmad róla hogy itt ki mennyit lött és milyen fegyverel.
    Meg amugy is egy véleményre irod ezt. Én le irtam hogy nekem mi nem tettszik.
    Nem személyeskedéssel kell meg védeni a kedvenc játékod. Mert fogalmad nincs rola hogy ki vagyok én, meg a másik meg a harmadik.

    ezeket a balansz miatt kell igy megoldani. tudjuk de nem tettszik.

    kissé nevetséges, hogy számonkértek ilyen hülyeségeket egy játékon, aminek tényleg nem sok köze van a valósághoz.
    Mi szeretnénk ha több köze lenne a valósághoz.
    ellenben az igazán skilles játékosok nem rinyálnak úgy, mint itt sokan, vérpistikék
    Legtöbbször az igazán skilles játékosok ronyálnak a legtöbbet.
    vérpistikék, akik az "adja" szót használják
    Az adja szó még a cod 2-es korszakombol maradt meg és a nem vérpistikétöl a vérpistiig a 10-töl az 50 évesig mindenki ezt használta.
    NEM RINYÁLNAK mint a fürdősk....ák... Szóval szerinted én rinyalo mint egy fürdös kurva, akkor már nyomhatsz is magadnak egy deletét az oldalrol. Ugy gondolom hogy én nem sértettem senkit a saját véleményem le irásával, de akinek már is nem tettszik valami a bf szériábol az máris fürdös kurva mert te meg mondtad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák