Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz --ka #63 üzenetére

    Az a baj, hogy a piac nem a te fejeddel gondolkodik. A termék annyi, amennyi, innentől kezdve jogodban áll oda sorolni egy terméket, ahova akarod, de az ára ettől nem fog változni.

    A mondanivalóm lényege: aki egy ~100e Ft-os terméken akar 8~15e Ft-ot spórolni, s közben ezáltal egy kategóriával lejjebbi szinttel beérni, az tegye. Azon emberek többsége, aki tisztában van azzal, hogy mi az "ára" az olcsóságnak, jó eséllyel nem egy marketing-csapat által definiált piaci szegmens szerint fog dönetni, hanem a pénztárcája és igényei szerint.

    Synth, tök hasonlóan gondolom, bár nem ennyire szélsőségesen:
    Radeon csak Sapphire vagy MSI Gaming széria. NVIDIA pedig Asus, MSI Gaming, vagy esetleg egy-egy EVGA modell, de itt már erősen teardown-alapú a döntésem, nem vakon. Asusnál speciel a 3000-es NVIDIÁ-kból a TUF és a ROG is kiemelkedően jól sikerült minőségileg.

    Ventivel kapcs. nálam ugyanez, itt is picit lazábban: 5-ös szettet olcsóbban kapsz az egyébként szenzációsan teljesító Artcic 12-esekből, mint egyetlen Noctuát. Amikor a gépem építettem, én bevállaltam hogy csak(!) Noctua került bele, de akkor még nem volt kapható az 5-ös Artcit szett. Most már azt venném és ugyanolyan boldog lennék.

    Itt még a Sapphire csücsült a gépben

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák