Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Foglalt név #93 üzenetére

    Persze, hogy nem lehet jol leirni mikor egy eléggé szerteágazó és bonyolult téma amit nem lehet egyszerüen mélyrehatoan és minden réászletre kiterjedöen elmegyarázni , föleg nem egy forumkommentben .
    ÉS igen sokan összekeverik a dolgokat és sztem a trollokkal van a legkisebb gond, csak manapság már öket sem tudják egyesek kezelni.
    A trollok csak önmaguk szorakoztatására direct az ellenkezöjélt állitják a dolgoknak és annak örülnek ha valakit ki tudnak boritani és folyamatosan reagálnak a szivatásra.
    CSak ha ugye ezt névvel cimmel csinálná akkor lenne pár olyan kevésbé toleráns és humortalan ember aki nem érti ezt és ahogy irták, megtalálná a modját, hogy személyesen vegyen elégtételt.

    DE a legnagyobb gond nem ezekkel van ,hanem azzal amikor már szervezett keretek között probálnak az emberi normákat ledönteni és megváltoztatni anélkül, hogy a hosszutávu hatásaiba belegondolnának. ide vehetjuk a BLLM, A cencel culture, az LGHDTV+ dolgokat.

    ÉS én sem értem, hoyg miért kell valamit eltörölni ami megtörtént már régen ,de azota sokminden változott.
    Mindenki személyesen és nemzetileg is találna olyan dolgokat a történelmében ami a másikra nézve sértő vagy elfogadhatatlan, de abban az idöben igy alakult azon akkor sem tud változtatni ha most egy szobrot ledönt vagy kitörni a könyvekbol.
    Azzal csak pont azt éri el, hogy nem ismeri meg a következo generácio és akár ujra megtörténhet, mert nem tud tanulni a multbol.

  • ddekany

    veterán

    válasz Netszemete #101 üzenetére

    Van amúgy ez a fajta trollkodás is, mikor direkt belekötsz valami ilyesmibe, de nem azért, mert őszintén bántónak találsz valamit, hanem tisztán csak szivatásból, vagy mert élvezed a hatalmadat (hogy félnek tőled). Pl. ott az Apache Software Foundation esete. Ők, mint lelkében amerikai IT-s szervezet mindig mutatják, hogy mennyire érzékenyek stb. Na, egy nap meg lettek szólítva, hogy a nevük az "cultural appropriation" (tehát sérti az apacsokat). Persze ezt 22 évvel ezelőtt követték el, és akkor még nem voltak érzékenyek. De elvileg akkor leszegett fejjel át kéne magukat most nevezni. Idővel az "org.apache" csomagokat/artifactokat is. Ez talán egy éve volt, azóta nem láttam, hogy rászánták volna magukat. Nyilván próbálják megúszni ezt a kapitális szívást. Szóval, ez az igazi, nehézsúlyú trollkodás!

    [ Szerkesztve ]

  • Reggie0

    félisten

    válasz adamklark #91 üzenetére

    Nyilvan tudom, de a tobbseg akarja ezeket. Azert alapvetoen az emberek fejlodni akarnak.

Új hozzászólás Aktív témák