Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f(x)=exp(x)

    őstag

    válasz idegen lény #547 üzenetére

    Nem, ez a Logout, ahová írtam egy személyes bejegyzést a magyarországi laposföldes hitvilági viszonyokról. Nem laposföld topic!

    ,,SZEMÉLYES BEJEGYZÉST SZERETNÉK ÍRNI!

    Akkor válaszd ezt a lehetőséget, ha magadnak, vagy szűk baráti körödnek vezetsz blogot, esetleg szeretnél valamit megosztani a nagyérdeművel, de írásod nem teljesíti a címlapra kerülés feltételeit."

    Ha akarnak írni, jöhetnek, nyilvános a csoport, én nem fogok letiltani senkit, mint ők a hivatalos Facebook oldalukról minden más állásponton lévő embert. Ha ennyire igazságmániás vagy, kérlek menj oda és képviseld a "semmiben száguldó, pörgő gömböt", ahogy ők mondják. De nem fogod, vajon miért?
    Ezt a valakinek képviselnie kellett őket szöveg rém gyenge. Hogy képviselsz valamit, amivel nem értesz egyet? Ha jól értelmezem, szerinted is hülyeség, de azért mellette érvelsz. Ráadásul rögtön úgy kezdted a pályafutásod, hogy ignoráltál egy magyarázatot, ami a kérdésedre a válasz volt.
    Nem bélyegeztem meg elmebetegeknek őket, magára az elméletre írtam, hogy az egész egy elmebaj. A címben hol látsz te személyt? A könyvet is ilyen jól tudtad értelmezni mint ezt a két szót? :U Tudományos alapon, persze...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák