Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    Update: Bekapcsolt a telefon. Ahogy eddig is (amikor a kezem ügyébe került), úgy ma reggel is megnyomtam a bekapcsológombját, és csodák csodájára megjelent egy villámjel a kijelzőn... Feltettem töltőre, és jelezte, hogy 0%-ról tölti... Feltöltöttem fullra, és azóta működik. (Amikor lefagyott majdnem teli volt az akksija, asszem 94%-on volt... Azt tudom elképzelni, hogy közben a háttérben ment a telefon, lemerült, és így resetelődött...)
    Az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy így ne küldjem vissza, majd csak ha újból reprodukálódik a hiba, mert az is lehet, hogy egyszeri eset volt, mélymerülés etc. Közben már intéztem (vettem) egy cseretelefont, mostantól akkor használjam újból a ZF8-at, a másik telefont meg hurcibáljam magammal mindenhova, 'just in case' alapon??? Hátha előjön majd 1 nap, 1 hét, 1 hónap vagy másfél év múlva megint ez a hiba?!
    Nem kicsit szar ez így, és mondom ezt annak ellenére, hogy utálom azt a telefont amit ideiglenesnek vettem (Poco M3), de teszi a dolgát és könyörgöm az kereken 40ezer forintomba fájt. Pont két kilóval kevesebbe mint a ZF8... :W

Új hozzászólás Aktív témák