Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz kakuk.tamas #2 üzenetére

    Hát igen, ezek abszolút nem teljesítményigényes feladatokra lettek kitalálva. Cserébe átlagos használatban nagyon hosszú ideig bírják akkuval, miközben vékonyak és könnyűek.

    A háttérvilágításos billentyűzet hiánya számomra nagy fekete pont.

    Jelenleg MBA az elsődleges számítógépem és szerintem következő is az lesz... Jó hardver, hozzá való OS-el.
    Persze ráfér már egy retina kijelző, vagy legalább egy FHD közeli és végre IPS, nem TN. Attól tartok, hogy ha Jony Ive-on múlik, az MBA vonalat kukázzák az új Macbook kedvéért, ami még nekem is túl vérszegény sok tekintetben.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Chaser

    titán

    válasz kakuk.tamas #2 üzenetére

    Teljes terhelésnél nagyobb gép nagyobb akkuval sem fog többet tudni, ekkora gépbe 56Wh-s akku kurta combos, legtöbb 15-ösbe is ma már jóval kisebb kerül.

    pusszycat Jók is a 17-esek, csak sokkal messzebb vannak az eredeti notebooktól mint egy 13-as:) 17-es erős DTR, asztalra való nem hordozni.

    Backlitet ilyenből kihagyni? :F ilyen gépnél alap kell(ene) legyen. Azért asusnál sem eszük miatt tartanak néhány embert az biztos...

    szerk: rootmin Ha 1400x1050-es BH IPS paneles x61t-d volt meg is értem:) viszont azok nagyon vastagok/nehezek voltak, utódaik is. Volt x200t-m is, de tömegben majdnem T500 szint...huh:) Jó pofa vicces, de érdemben nem tudtam használni.

    hunluki Ha cpu-t kicsit beszabályzod kb passzívan elmegy egy ilyen gép is, de legalábbis hallani nem fogod. Ami gyárilag passzív az nagyon gyenge hw-es lehet csak, de jellemzően akkor is égetni fog..nem tudom melyik macre gondolsz de meglepne ha fizikát megfejelik.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák