Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El Kebir

    őstag

    válasz dezz #40 üzenetére

    "Hol is írta?"

    #30
    "a közép- és felsőkategóriás LCD TV-k már rég tudják a 400Hz-et is (maguk a pixelek változnak annyit"

    #33-ban...
    "a panelen maguk a pixelek 200-400- ill. plazmánál 600-szor váltanak"

    Értem én, hogy a #35-ben elég korrekt leírásd ad, de a végén pont azt írja a 400Hz-hez, hogy "Ezt bevallom, hogy nem tudom, hogy a pixelnél tényleg jelent-e állapot-változást" , ehhez képest meg az előző két hozzászólásában határozottan azt állította, hogy váltanak a pixelek 400Hz-en... (vagyis előbb még határozattan tudta, később meg már nem tudja???)

    Tehát eredetileg hibás volt az állítása, mikor arra felhívták a figyelmét, akkor úgy fordított az álláspontján, hogy végig tagadta, hogy eredetileg téves volt a kijelentése. :)

    "Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

  • Rebourne

    aktív tag

    válasz dezz #40 üzenetére

    Az nem a 3D Vision (ami mint önálló driver, ingyenesen elérhető és meglévő anaglif szemüveggel is használható), hanem a 3DTV Play, ami egy pénzért megvásárolható szoftver.

    Ami a 3D Vision emitter/szemüveg tulajdonosoknak ingyenesen jár (még szép, tbh, hatalmas felárral árulják). Valahol összefügg a kettő, mert az Nvidia driver sztereoszkopikus képességét használja a 3DTV Play is, csak nem 3D Vision márkanév alatt árulja az Nvidia. Az ingyenes anaglyph 3D Vision megoldás (aka 3D Vision Discover) az amolyan demo módnak tűnik, sose használtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák