Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vyndree

    őstag

    válasz kopez #440 üzenetére

    Az Apple-től a ki fog hullani a hajad, főleg ha még nem volt iPad.-od. Nekem az volt az ezelőtti táblagépem és örültem, hogy jó áron el tudtam adni. Soha-soha-soha többet!
    Az hogy rendesen egy képet, videót nem tudsz feltenni egy dolog, nem is azért van. Ha bármit szeretnél rátenni, kell hogy legyen iTunes, majd szinkronizálás és idegen gépen mindent leszed ami eddig rajta volt, csak az újat teszi rá. Felejsd el, hogy összekötöd laptoppal vagy PC-vel és másolsz. Ha programot szeretnél rátenni akkor előbb JB, amit minden frissítésnél újra kell tenned, természetesen minden törlődik a gépedről, tehetsz fel újra egyesével mindent, vagy nem frissítesz mert megunod.
    Egyedül az iCloud miatt vártam az eladással, sokat vártam tőle, de amikor kijött két napra rá már adtam is el. Egy csomó fájl eltűnt a gépről nem tudni hova, nagyon idegesítő és használhatatlan. Itt egy cikk róla bővebben.

    Nekem mióta megvan az Asus egyszer nem fagyott ki és egyszer nem dobott le a netről, szóval szinte biztos hogy nem a géppel, hanem a neteddel van gond vagy egyszerűen nem akarnak passzolni. Ne add fel ilyen könnyen, jáj utána mi lehet a gond. Ha így állsz hozzá fél napot se lesz nálad az Apple. 90% hogy az iPad-dal is ugyanez lesz a helyzet, ráadásul az dupla ennyibe kerül.

    Szerintem gondold át és ne "Apple fanoktól" kérj tanácsokat mert bele fognak rángatni.

Új hozzászólás Aktív témák