Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ősember

    őstag

    válasz ]Phobos[ #4 üzenetére

    tök jo, hogy bármi ami megjelenik parasztvakitás. azért parasztvakitás, mert nem olcso? menj a mercihez és mondd, hogy te suzukit veszel fele ennyiért. :)
    ami meg a két magos megoldást illeti az nem a kártyafejlesztö dolga, hogy a zadott játék használja is ki a két magot. ;)

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

  • Ősember

    őstag

    válasz ]Phobos[ #35 üzenetére

    "Talán akkor lenne értelme, ha az összes game alatt jól menne az x2-es megoldás"

    nos... megjelent egy 2 magos kártya, amit te lehuzol, mert nem jön elö minden játéknál a második extra mag ereje. gondolom erre céloztál a "jol menne" alatt...
    adott a kártya. adott az extra erö. a játékok egy része ezt még nem használja ki, tehát biztosan programozás kérdése. ennek ellenére te azon sirsz, hogy 2 mag minek, amikor nem használják ki a játékok. egy kicsit gondolkozhatnál is :F talán elöször meg kell, hogy teremtsék az alapokat azzal, hogy csinálnak 2 magos kártyákat, mielött 2 magra tudnak programokat irni, nem? :F vagy talán intel HT elött volt multitasking desktop környezetben? :F

    a válaszod elsö felére meg nem is reagálok, mert látszolag lövésed sincs a marketingröl. :R

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

  • Ősember

    őstag

    válasz ]Phobos[ #48 üzenetére

    azt szokták mondani, hogy amikor elfogynak a normális érvek, akkor megy át a dolog személyeskedésbe :)
    na de bazdmeg... ez az elsö sorod: "Talán akkor lenne értelme, ha az összes game alatt jól menne az x2-es megoldás" - itt ha mégis nem a 2 mag miatt nyivákolsz akkor mi az isten faszáért?
    mondom MARKETING. nem ár/teljesitmény. te tényleg ekkora farok vagy? :F
    ha engem hülyéztél le akkor azt mondd, hogy én vagyok a hülye, ne kerülgessük, azt nem szeretem. különben is szerintem te meg egy köcsög vagy :DDD na bumm... majd ugy is kimoderálják...
    hogy jön ide a korrektség? :F uram isten, téged répával neveltek vagy mi? :F

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

  • Ősember

    őstag

    válasz ]Phobos[ #54 üzenetére

    a fogtündéres beszolás után magyarázhatod, hogy nem nekem cimezted a hülyézést...
    honnan tudod, hogy nem lesz ez a kártya jo ár/teljesitmény arányu? :F talán azért csinálják ebben a szegmensben, mert a 3870-et már duplázták... ez a 3850 soron következö kártya. ezt nehéz lett volna kilogikázni :U
    "neked idegen a tisztességes és korrekt üzlet" :DDD :DDD "ami ugye eleve fedi, hogy mind két félnek megérje"
    najo, én itt ezen a ponton befejeztem a veled valo beszélgetést, mert el vagy tévedve. elbeszélünk egymás mellett... különben is, a korrektség nem az árra vonatkozik, miért is vonatkozna?! :W

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Új hozzászólás Aktív témák