Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    válasz IreN!CuS #13 üzenetére

    Ááááá dehogy :DDD

    fanti
    nem értem mért harapasz bele ebbe az energiagazdálkodás módba, minden posztod ezen dübörög. Azt hiszed ennél a platformnál valakit érdekelni fog az energiagazdálkodás mikor a videókártyák szó szerint nyelik az áramot? Mikor fogja már fel a tömeg, hogy vagy game kakaóval, vagy 2d és punktum.
    Ha logikusan gondolkodnál rájönnél egy két dologra...
    Na jó még mielőtt felteszed akérdést elmondok párat..
    Az ilyen "kompatibilis" dolgok nagy része mese a holdon. Azelőtt pont ez volt a sandy platform bejövetelekor, hogy csak bizonyos modulokkal lesz kompatibilis egy egy alaplap, aztán láss csodát...lehet a kezdetben voltak, amikor még nem b3as reviziókat hasnzáltunk de ma már nem is hallottam ilyenről...
    Az meg hogy táp meg energiagazdálkodás, szerinted mire megy ki a játék? Arra, hogy vegyél új tápot ha már veszel új konfigot. Az energiagazdálkodás meg véleményem szerint olyan kicsi mértékű lesz, hogy csak az miatt, "kompatibilis" tápot nem lesz érdemes venni. Főleg ha már van márkásabb tápod. Hidd el azt a pár százalékos differenciót nem fogod észrevenni sem te sem más...
    Ez olyan dolog mint a virtu, bár már nem emlékszem mi volt ez körül arra emlékszem, hogy ugye mikor bekapcsolták csökkent a gép fogyasztása viszont játékban az fpsek kárára ment a dolog...

    És most már lépj túl ezen az energiagazdálkodás dolgon mert bezöldültem már tőle...nem érdekel az energiagazdálkodás senkit, csúcsplatformon főleg...mondd egy intel extreme proci tulajdonosnak, hogy energiagazdálkodás, aztán majd menekülhetsz :DDD

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák