Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Az új PS5 és a meglévő PS4 slimem mellé, jó lesz egy ilyen alacsony kat. 520-as lap....
    Multiplayer nem érdekel, a játékokat kipróbálásra egy virágboltból szerzem be :DDD .

    Viccet félre téve nekem bőven elég a Full HD-ban 60 FPS is egy költséghatékony gépet rá lehet építeni 3-5 évig megint nincs csere.
    Majd 2025-ben meglátjuk mi lesz és mennyi pénzem lesz rá.

    A mostani X880K 16 GB DDR3 Rx 570 4 GB ITX gépemen a pl Doom eternal 1920X1080 High graf medium látótáv automatikus beállítás a játéknak a gépre 40-45-48 Fps gyors és élvezhető... A Remastered MW2 Call-ról ne is beszéljünk +1 néhol stabil 60-75 Fps High felbontás mellett, médiumon 85 Fps is elérhető a fenti configgal :)

    UI:

    Tudom most támadnak a 120 144 200 Fps-es játékosok te lúzer..... de nem érdekel, de azért egy iránymutatás hogy ha valakik foglalkoznak az optimalizációval, akkor jöhetnek egy ilyen grafikailag kellemes és jól optimalizált játékok.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák