Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz mekker #12 üzenetére

    De írtam, 0Ft.

    Nekem egyik Asphalt se volt 20perces, olyan 8-10 órás inkább. Ez meg a multi miatt megunhatatlan lenne ha nem lenne bunkó.

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz mekker #56 üzenetére

    Ami azt illeti mindösszesen mindent értettél félre.

    Mondtam hogy régi Asphalt játékos vagyok. 6-os verzióig nem okoz különösebb problémát minden járművet megszerezni normális játékidőben, ismétlés, megunás nélkül. Ehhez képest itt mindig szenvedni kell mert szar és gyenge az autód és nincs pénzed.

    Ha ki akarod vinni a singleplayert kell az összes autó, PONT. Multihoz nem muszáj komoly jármú, akármivel mehetsz, elvileg olyan a matchmaking. Ez régen ment is. De most átforgatták az egészet, és nincs esélyed maxmaxmaxmax nélkül.

    Aztán kupaversenyek. Gondolkozz! Ezredeken múlnak helyezések, ezredmásodperceken. Érted? Itt az az ALAP, hogy maxra tuningolt autó+boosterek. Különben NINCS esélyed.

    A fizess ha haladni akarsz mentalitás erőteljes arcodba csapkodását rühellem. Jó, akkor nekem is van fegyverem, meg lesz anélkül is. Kipróbálhatom a drága autókat, végre értelmes nyereményeket kaphatok kupán és nem a tízezredik vagyok, érted...

    Multiplayerben meg nem mindig a legdrágább autó a nyerő. A sorsoláson meg a nitro starteren múlik a legtöbb minden, meg az ügyességeden. Csak ha már van, olyanokkal megyek, ami illik a stílusomhoz. Ez meg többnyire a 80k-300k credit kategóriába eső B-A osztályú autókat jelenti. Vagy a D tetejét a Nissant.

    Amúgy a Singleplayerhez muszáj az S classt leszámítva mindenből a legjobb autó maxra tuningolva, mert annyira erősek az ellenfelek.

    Egyébként de, kibaszásból van benne 5,4 milliós autó. Aki csal, annak csettintésre megvan. Aki fizet, annak csettintésre megvan. Aki itt lelkizik hogy jaaj én most milyen aranyos kis becsületes vagyok, annak meg még 80 ezres kocsija sincs, a játékának meg élvezeti értéke.

    Egyébként a pénzfarmolásom nem hoz hátrányba senkit se, nem zavar senkit se. Ennyi erővel GTA-ban se csalhatsz. Miért ne próbálhatnám ki az összes autót anélkül, hogy százezret fizetnék ennek a tetű bandának, vagy rabszolgája lennék a játékuknak? Érdekes, a régi Asphaltok singleplayerjének végére már megvolt az autók 95%-a többnyire...

    Remélem sikerült megérteni. Elsősorban a kupák miatt szereztem meg az összes autót. Multizni elég ha van 3-4 jó.

  • alevan

    őstag

    válasz mekker #56 üzenetére

    Igen. Kampány módban a 4. fordulóig viheted magadtól, utánna vagy farmolsz eszeveszettül napokig, hogy 1 darab versenyre az 1 darab autó ami kell hozzá meglegyen.

    Vagy fizetsz durván.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák