Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaki

    aktív tag

    válasz Lauda #3 üzenetére

    Igen, mert ha valami jól működik, az a dolgok normális rendje... Ha meg valami rosszul, na oda mehet a fikázás.

    Van erre egy magánéleti példám: sose voltam gourmand, sőt igazából az evés nálam nagyjából a létfenntartást szolgálja. Valószínűleg ezzel összefüggésben szökőévente egyszer szoktam főztöt dicsérni bárhol is. Merthogy szerintem az a normális, ha egy étel jól van megcsinálva.

    Konkrétilag a TB kártyához: én az első munkahelyemen kb 15 éve lelamináltattam a zöld kártyát, azóta is megvan és semmi baja. A feleségem viszont rengeteget szenved a gyerekekével, mivel ők is már ezt az új formátumút kapták...

    Eü és bürokrácia: mindkettőtől hányingerem van. Általában évente 2-3 szor megyek orvoshoz, a múltkor már ott tartottam, hogy utánajártam, hogy magánorvos kiírhat-e táppénzre, de sajnos nem. Ekkor volt az, hogy 2 órát vártam a rendelőben - utána amikorra visszarendeltek már rutinos voltam, húztam sorszámot, aztán szépen hazasétáltam, majd 1 óra múlva vissza. Okmányirodával hasonló tapasztalataim vannak: mindig legalább a duplája lesz annak az időnek, amit én alapból rászánok. Nézzük a jó oldalát: eddig mindent el tudtam intézni, sosem hajtottak el máshova, ha véletlen valami komolyabb gond volt, akkor is segítettek. Tapasztaltam ennél sokkal rosszabbat is, ráadásul piaci szférában...

    A felhasználóbarát felhasználó

Új hozzászólás Aktív témák