Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz PuMbA #21 üzenetére

    A videóban látható tesztre gondolsz? Mert úgy garantáltan senki nem fogja használni. ;)

    Eddig sem annak volt baja az üzemidővel aki nem használta a telefont. Aki használni akarja, annak továbbra is számolnia kell a napközbeni töltés(sekkel).

    AnonimInc egy bohóc, komolyan ilyeneket nézel?
    Igen én is láttam youtubert aki hangosan hangoztatta hogy 6-7 óra screen on time. Arról más nyilván mélyen hallgatott hogy milyen körülmények között. Mindent lehet találni csak keresni kell. A valóságban az átlag emberek nem otthon nulla fényerőn wifin böngésznek a telefonjukon.

    Ne terjesszünk fake newst egy telefonteszt alatt. :(((
    Kb egy iphone 12 mini üzemideje lett 4g-n. 5g-n annyi sincs mint az előzőnek.

    Ebben a tesztben lévő üzemidő abszolút reális.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • BiP

    nagyúr

    válasz PuMbA #21 üzenetére

    Akinek ez a telefon kell, az szerintem se fog Call of Dutyzni mobilon. (ami amúgyis wtf, de ez most mindegy).
    Viszont szerintem ennek a célközönségnek a kibír egy napot ugyanúgy macera. Hiszen mivel pont nem bizergálja egész nap a telót, ezért talán a töltéssel se akar napi szinten foglalkozni vele. (főleg, ha alig használja).
    Szóval bár kibír egy napot, a kevés használattal 2 napot bíró akku ideálisabb lett volna, és nem kellett volna ennyire megvágni az akku részt.

    Amúgy szerintem jó dolog az SE koncepciója. Anyósnak pl. tökéletes. És neki kell is a gomb, a nagyon gombmentes telefonokat ez a korosztály nehezen fogadja be.
    Viszont ott van alatta a stabil iOS, baromi sok év support, szóval nem mindenévbenújteló techbuziknak, tehát az átlagembernek ideális. És az ilyenekkel bőven el lehet csábítani az embereket az Androidról, hiszen egy átlag középkategóriás Android teló 2-3 év után már nem ideális, supportot sem nagyon kap, és sebesség szempontjából sem jól öregednek. Az iphone-okkal ilyen problémát nem nagyon tapasztaltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák