Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz Ricardo #115 üzenetére

    "Ha nem jársz olyan helyen ahol nem túl acélos a hálózat."
    Az összes streaming szolgáltatónál ott van opciónak a letöltés. Nekem 400 szám van letöltve és alig foglal 1,6GB-ot. Áhh akárhogy akarom nem tudom kihagyni a fan dumát, ha vonattal jársz ne vegyél iPhone-t. ;]

    "Ez igaz, és persze ez a réteg tömegével vesz 200 ezerért telefont."
    Nem tudom, nincsen róla statisztikám (mint itt sok mindenkinek sok mindenről amit érvként felhoznak) mennyien vesznek közülük vagy sem, csak azt tudom amit én látok/tapasztalok. Általános iskolában itthon még eléggé menőségi faktor az iPhone, rengeteg olyan korú gyereknél látok nemhogy 200 ezer forintos hanem jóval drágább iPhone-t akiknek még telefont se adnék. Vagy pl. a szüleim, egyikűjük se felsővezető vagy olyan húdejól kereső, mégis iPhone-t használnak. 4-5 évente vagy akár több idő után ugyanúgy iPhone-t vesznek (persze nem a legdrágábbat).

    "Így van. De az már nagyjából annyi mint a 12 mini."
    Az a nagyjából +55 ezer forint, mert ha SE-ből kell a 128GB, akkor a 12 mini-ből se elég a 64GB-os.

    "Ez a lényeg Amíg van ezekre ennyiért vevő, miért ne húznák le őket?"
    Senki nem húzza le őket, 100%-ig a saját döntésük, hogy megveszik annyiért amennyit elkérnek érte vagy sem. (Fandumaon: Az Apple-nek van saját op rendszere, a többi gyártó annyira béna, hogy mégha meg is próbálkoztak csinálni hamar belebuktak. Ezt az árat fizeted meg a konkurenciával szemben.)
    Az, hogy szerinted ez lehúzás és te mást vennél/veszel ennyiért az szimplán a te véleményed/döntésed addig amíg nem szálsz bele pénzzel mondjuk a szüleim telefon vásárlásába. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák