Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz PuMbA #336 üzenetére

    Az OLED-et utálom, egyáltalán nem tartom semmilyen téren jobbnak. Főleg, hogy beég idővel, a legtöbb a PWM vezérlés miatt vibrál, nincs fehér szín, csak valami sárgás-zöldes valami. Igen a fekete az valóban az, de leszarom, inkább legyen helyette szürkés. Szóval az IPS előny. Így is úgy kell vadászni telefont nekem, hogy ne legyen OLED-es.

    A nagy kávák viszont nekem soha nem tetszettek, így nekem az az elavult, meg a kis kijelző is inkább kínzás használat szempontjából. Már régen is a kis kávás LG G2 volt az etalon, akkoriban előremutató volt. Pedig már hány éve volt.

    Ricardo: Ilyen nincs, hogy valaki "hater", ez egy óvodás bohócság. Ezek használati tárgyak. Másrészt attól, hogy az SE nem teszik, attól más Apple termékek tetszhetnek még. Nem kell vallást csinálni belőle. Praktikussági okok miatt viszont nem használom az iOS-t, mert rohadtul nem nekem való. De attól még nem tartom vacaknak. Manapság azért mindkét rendszer bőven túl van a használható kategórián. Android és az iOS is stabil, hiába ferdíti mindkét oldal a maga javára ezt a tényt. :U Innentől fogva már csak a használati szokásokon múlik ki melyiket választja.

    Az ujjlenyomat olvasó részével egyetértek. Bele kéne tenni a telefonokba. Ha másnem ott a bekapcsológomb. Kijelző alá fölösleges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák