Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Farkassacred #262 üzenetére

    Volt már újratelepítés is, és ne felejtsük, cégesként alig telepítek rá pá progit, és alig használom valamire. Az 5 volt ami még ettől is lassult, és behalt, az memória/alaplaphibás volt. De pl az összes iphoneom azt csinálta/csinálja mindig is, hogy mire felnyílik atárcsázó, odabökök ahova szeretnék, majd kb 0,7-1,2sec után hopp, lefrissíti, és mire odaér az ujjam, mást hívok. Ez k...tt idegesítő, és nincs másik app, 'rendszerkorlátozások miatt'.
    Amúgy furi, én nagyon vigyázok is a kábelekre, plusz egy ideje normális mágnesest használok, de a családban és a kollégáknál a 90%nak tönkrement/rongyos a töltőkábel. Most nem jövök azzal hogy 15 éve folyamatosan használt nokia kábelek vannak a családban, mert nem volt olyan olcsó mint az iphone, de már a 100€ környéki kínai telefonoknak jobb, tartósabb kábelei vannak, és nem mozog a kijelző sem (ez _minden_ általam megnézett 4-5-SE-re igaz volt, különböző mértékben, lehet hogy valakinek nem tűnt fel, csak akkor amikor már random kikapcsolgat a kijelző mert a közelségszenzornak útban van).
    A kamera majd meglátjuk milyen, mert mindegyik amikor kijött azírták milyen frankó. Amiket kapok/próbálok, rendre alexpóznak, közepes fénytől öszeesik a produkció, és ezer éve van nagylátó a telefonjaimon (bocs, N8-on csak 28mm volt szintén), fura hogy ezen nincs, és fura hogy a vaku IQ... hogy fogalmazzak finoman...nem a legjobb.

    Annak örülök hogy kompakt, hogy nincs noccs; valószínű majd ez lesz a következő cégesen. De a cikk alapján mintha ez egy rohadt jó telefon lenne, mint a többi szifon. Valószínű egy pontosan így van, csak eltérnek a preferenciáink.

    Megnéztem most pár videót is róla, ahol gyakorlatilag sugallták, hogy szinte mindegy milyen lett, aki almát akar, tessék, itt a legolcsóbb belőle; nem sok tesztelni/bemutatni való akad rajta.

    Farkassacred: Lehet hogy a támogatottságra értik páran. XZ1C és XZ2C telefonom is (ahogy elődik is) sokáig kaptak frissítéseket, új főverziókat, és érdemben fejlődött a telefon. A legtöbb dologra soha nem érkezik frissítést amit szeretnék a cégesemen; mert ez a rendszer ilyen. De gyorsabb még nem lett soha (sőt), és évek alatt annyit vettem észre hogy van sötét mód, ami sötétkék szövegekkel tényleg csak este látható, úgyhogy ki is kapcsoltam (szemben a sajátomon a szintén IPS kijelzős készüléken, ahol a rendszernek sikerült jól használható sötété módot készíteni, ezeket még az az amoledes időktől fogva szeretem és hiányoltam). Tényleg nem jut eszembe más. Ja, értesítések okosabbak lettek, jó, ez ugye a sajátomhoz képest... Szifon.com-ról most puskáztam, de a legtöbb újítás másutt 5-10 éve működik, így nem igazán éltem meg nagy fejlesztésként.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák