Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #6747 üzenetére

    Nem néztem még meg ,vlhogy nem is érdekelt mert nem tudok róla ,nem is nagyon tudom mit kell nézni ,vlmi rémlik még a fórumról de homályosan.

    Én pont nagyon érzékeny vagyok az ilyen búgokra ,akadásokra ,nagyon dühös tudok lenni tőle ,biztosan hangos és bunkó lettem volna sok felhasználóval hogy milyen foss az i7 stb. ,szóval vlhol valóban megértelek titeket. :K

    Én mióta bekapcsoltam a készüléket nagyon baráti ,vaj simán futnak a dolgok ,nincsenek akadások ,nem is találkoztam még buggal ,vagy talán az elején volt vlmi probléma a kamera kép várakozással ,de azt is javították már azóta bőven.
    Fent tartom a tapasztalatomat ,nem minden hardver egyforma még azonos típuson belül sem ,vannak rá példák a számitásteknikában is bőségesen.
    Viszont ,ha a többség azt bizonyítja hogy valóban népszerűek ezek a bugok és problémák az i7-es készülékeken ,akkor valóban nem egy 100%-osra sikeredett széria lett ,ettől függetlenül készültek teljesen hibátlan darabok is amiknek semmi baja ,így még boldogabb vagyok hogy egy jó példányt foghattam ki ,próbálom is megbecsülni.

    Az tuti fix. ,ha nekem vlmi problémám lenne a készülékkel ,belőlem állna ki az egész fórum.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák